Зворушливі кадри показують, як підліток із церебральним паралічем, який ненавидить пляж, вперше насолоджується морем завдяки спеціальному інвалідному візку.

Джоуї Литвуд був відбитий усміхненим від радості, коли він насолоджувався відвідуванням Скегнесс-Біч у Лінкольнширі зі своїми батьками, Хелен і Томом, у п’ятницю.

Дворічний малюк із Шеффілда часто важко сприймати такі сенсорні текстури, як трава, пісок, сніг і сонце, тому йому зазвичай не подобаються поїздки на море.

У минулому сенсорні проблеми підлітка призводили до того, що Джоуї рвало, коли його клали на пухнастий килим.

Однак завдяки групі спільноти Fb Ingoldmells і шанувальники каплицігрупа Пляжна спроможність Інголдмелс Біч інвалідні коляски був налаштований.

Будучи частиною волонтерської некомерційної групи, юнак вперше в житті зміг кинути виклик морю та насолодитися плеском хвиль, користуючись інвалідним візком Hippocampe.

Чудове відео показує, як Джоуї сміється і посміхається, сидячи в інвалідному візку, коли починається приплив.

Його батько, 37-річний Том, також сяє від гордості, дивлячись на свого сина на пляжі та дивлячись на море.

Пізніше того ж дня 34-річна Хелен поділилася відео про поїздку Джоуї до групи Fb, написавши: «Усім, хто живе з інвалідністю або їхнім близьким, якщо ви коли-небудь поїдете до Скегнесса або Інголдмелса, будь ласка, дайте Пляжні інвалідні крісла Ingoldmells Seaside Means спроба.

Джої хихикає, коли починається приплив. (C) Хелен Баттерфілд

«Мій хлопчик ненавидів пляж до сьогодні. Він має ДЦП з дуже поганими сенсорними проблемами. Він ненавидить траву, пісок, сонце, сніг і навіть рве, коли його кладуть на пухнастий килимок, благослови його бог.

«Але він так любить воду, і хоч він не може підтримувати своє тіло настільки, щоб сидіти без сторонньої допомоги, сьогодні він уперше вийшов у море майже в три роки і, чесно кажучи, він ніколи так багато не сміявся.

«Ця група дала стільки людей різного віку можливість побути «біля моря», і я не можу віддячити їх достатньою мірою.

«Це дало моєму хлопчику можливість випробувати хвилі та красу Матері-Природи замість того, щоб почуватися обділеним та іншим».

Виступаючи сьогодні, Хелен сказала: Він не може нічого зробити для себе і має серйозні сенсорні проблеми.

«Йому не подобаються певні текстури, такі як трава, пісок, сніг і пухнасті речі, тому ми зазвичай уникаємо пляжу, тому що він занедужає, якщо не зможе обробити будь-яке почуття, і він просто застрягне у своєму візку. далеко від моря.

«Оскільки він не може сидіти, неможливо грати з іншими моїми дітьми і залучати до цього Джоуї, поки ми не взяли напрокат пляжний інвалідний візок Hippocampe від BeachAbility.

Джоуї вдома
Джоуї будинку з родиною. (С) Хелен Баттерфілд

Це дало йому необхідну підтримку тіла, і було так легко відштовхнутися від піску і, звичайно ж, увійти у воду. Це також було гарним бар’єром для нього, щоб не торкатися піску.

«Він міг бути таким же щасливим і проводити частину дня зі своїм братом і сестрою, йому подобалося дивитися, як хвилі хлюпаються об спинку стільця, але при цьому він почував себе в безпеці.

«Чесно кажучи, я не можу достатньо похвалити групу і хотів би, щоб подібне обладнання було доступне кілька років тому, оскільки воно допомогло б таким людям».

Пост Хелен зібрав понад 22 000 лайків та понад 1600 коментарів від батьків, яким сподобалося бачити Джоуї таким щасливим.

Один сказав: Як здорово. Мені подобається вираз чистої радості на його обличчі, правда. Вам не здається, що вони мають бути доступні на кожному пляжі?

Інший написав: «О, моє серце… так радий, що вашому малюкові сподобалося.

Джоуї з братами та сестрами Коннор, 11 років, та Мейсі, 8 років
Джоуї з братами та сестрами Коннор, 11 років, та Мейсі, 8 років. (C) Хелен Баттерфілд

«Кілька тижнів тому ми їздили в Веймут на нашу невелику відпустку і зуміли найняти її. Так змінився день».

Третій додав: «Як гарно. У моєї маленької дівчинки також церебральний параліч та сенсорні проблеми, а також безліч інших захворювань.

«Нам вдалося вперше нормально дістатися пляжу кілька тижнів тому через те, що ми не могли далеко виїхати з її інвалідним візком.

34-річна Хелен Баттерфілд постійно доглядає Джоуї, а також доглядає двох інших її дітей: Коннора, 11 років, і Мейсі, 8 років.

Хелен сказала: «Діти з Джоуї чудові, вони люблять його у всьому світі і навіть більше.

«Їм було важко бачити, як Джоуї проходить через багато чого, особливо Мейс, тому що вона дуже засмучується, коли люди дивляться на нього, тому що він інший».

Вона додала: “Джоуї народився так передчасно, що у нього залишилися шрами на мозку, які викликали його церебральний параліч”.