FLYLIKEANEAGLE виграла перший гандикап 100% Racing TV Again To Racing Apprentice Handicap у Массельбурзі у вівторок для провідного шотландського тренера зі стрибків із трампліну Люсінди Рассел.

Керований Вільямом Пайлом, фаворит зі 100-30-секундною перевагою обігнав Ер Емпрес на довжину, і партнер Рассела Пітер Скудамор сказав: «Дерек Фокс і Стівен Келлі проводять більшу частину тренувань з ним, і вони добре з ним справляються з тих пір, як він прийшов. приїхав із Ірландії».

Джим Голді та Пол Малреннан об’єдналися для дубля з Боббі Шафто та Кометою Прімо, які виграли класифіковані ставки та ставки «Спасибі, Ліззі» на гандикапі racingtv.com відповідно.

Фото Пардіпа Бхакара на Unsplash

Голді сказав: «Боббі Шафто може бути трохи незграбним, але мій син Джордж чудово впорався з ним у піддоку, і Пол всю дорогу їхав на ньому впритул до поруччя.

«На Кометі Прімо завжди їздять на удачу, і він приїхав зі своїм звичайним запізненням».

На заході в Массельбурзі було ще два шотландські переможці в особі Рамона Ді Лоріа та Вілла Хе Танця для Юена Вілланса та Кіта Далгліша відповідно.

Наступним матчем у Массельбурзі стане знаменитий Friday Night time on the Races, намічений на 29 липня, з першою гонкою о 18:10.