Менеджер HEARTS Роббі Нейлсон поставив перед своїми гравцями завдання скоротити відставання від Outdated Agency, зберігши свою європейську кампанію.

Спортивний директор Джо Севедж зробив ще один крок уперед, наполягаючи на тому, що він зрештою хоче, щоб Хартс боролися із Селтіком та Рейнджерс за титул чемпіона Прем’єр-ліги.

Минулого сезону Хартс фінішував приблизно на 32 і 28 очок позаду чемпіонів Селтіка та Рейнджерс, які посіли друге місце відповідно, завоювавши титул найкращого з решти у вищому дивізіоні.

Тепер вони увійдуть до Ліги Європи в раунді плей-офф, але зможуть потішитися тим, що потраплять до групового етапу Ліги конференцій Європи, якщо програють у цьому матчі.

Менеджер Hearts Роббі Нілсон на фоні Тайнкасла.
Хартс завершили свій перший сезон у найвищому дивізіоні минулого сезону (Фото: Sky Sports activities).

І Нілсон сподівається, що наступного сезону “Хартс” зможуть конкурувати як усередині країни, так і в Європі.

В інтерв’ю Sky Sports activities Нілсон, чия команда розпочне свою лігу вдома з «Рос Каунті» наступної суботи після зустрічі зі «Сток Сіті» у фінальному товариському матчі сьогодні, сказав: «Це невід’ємна частина перебування в «Хартс» з очікуваннями, що зростають.

«Коли ми прийшли, ми були в чемпіонаті після зниження, першою метою було повернутися до вищого дивізіону, наступною метою було потрапити до шістки кращих, потім була Європа.

«Нам вдалося зробити це дуже швидко, і тепер нам потрібно піднятися якомога вище в лізі, ми намагаємося націлитись на «Селтік» та «Рейнджерс», зберігаючи при цьому європейську кампанію».

Спортивний директор Севідж сказав: Я хочу виграти чемпіонат. Це моя особиста амбіція. Люди можуть називати мене помилковим за це.

«На полі одинадцять чоловік проти одинадцяти чоловіків, і якщо ми будемо організовані і тренуватимемося належним чином, як це роблять Роббі та його тренерський штаб, то я думаю, що у нас є всі шанси це зробити.

«Чи я кажу, що це відбудеться найближчими роками, два чи три? Можливо, ні. Але чому ж я тут?

«Те, що ти фінішував третім, звучить добре, але чому не хочеш спробувати виграти лігу? Чому б нам не спробувати підібратися до них якомога ближче?

«Я знаю, що це буде складно. Я не говорю, що ми збираємося зробити це найближчим часом, але це головна мета.

«Це те, що я говорю гравцям, коли ми намагаємося їх підписати. Іди сюди і допоможи нам розділитись, допоможи нам дістатися туди.

«Цього може і не статися, але це станеться не через відсутність спроб».