КОРИЧНЕВІ Хлопчики Плавати був оголошений переможцем премії Popcorn Writing Award 2022 року.

Написано Карімом Хан, Ця лірична історія про дорослішання розповідає про той тиск, який сьогодні оточує молодих чоловіків-мусульман.

У ньому розглядається, як системний расизм та громадський тиск підштовхують певних людей до невблаганної течії.

Коричневий Хлопчики Плавати досліджує, як ми можемо перешкодити нам бути – і розуміти – наші справжнісінькі «я».

У цій п’єсі більш докладно розглядаються спільноти, яким свідомо та несвідомо заборонено відвідувати такі простори, як басейни, де дивні погляди та інші мікроагресії, які вони отримують, можливо, є ознакою чогось більш підступного.

Карім Хан став цьогорічним лауреатом премії Popcorn Writing Award за свою п’єсу Brown Boys Swim. (C) Група попкорну

Джесс Лавленд, голова відділу нових текстів BBC Writersroom, сказала: «Ми хочемо привітати цьогорічного переможця Каріма Хана з його тонкою, тонкою і забавною грою, в якій розповідається про досвід молодих мусульман, які досягли повноліття сьогодні.

«Великі привітання також адресовані трьом фіналістам, які увійшли до шорт-листа, за їхню блискучу роботу, яка наводить на роздуми.

«Ми не можемо дочекатися, щоб зустрітися з усіма талановитими авторами з довгого списку протягом наступних кількох місяців і поговорити з ними про їхню роботу та письменницькі амбіції».

Popcorn Group не тільки нагороджує переможця призовим фондом у розмірі 3000 фунтів стерлінгів, але також пропонує трьом фіналістам, які увійшли в шорт-лист, частку 3000 фунтів стерлінгів, що залишилися.

Інші п’єси, включені в шорт-лист, включають низку сміливих нових творів від Pleasance, Summerhall і Traverse.

Трилер Дженні Фінкен з однією жінкою Ruckus отримав 1500 фунтів стерлінгів. є першим фіналістом.

Викликаючи мурашки по спині своїм інтуїтивним звуковим оформленням та дослідженням примусового контролю, кожен момент п’єси був натхненний реальними жінками та реальними історіями.

Представлений відзначеним нагородами Wildcard у Саммерхоллі, ми бачимо, як любовні стосунки іноді можуть бути чим завгодно, і як побічні ефекти примусового контролю вбивають до трьох жінок щотижня у Великій Британії.

З Плімуту Лауреат словесності Лаура Хортон і граючи в Pleasance, Breathless є другим фіналістом та одержувачем 1000 фунтів стерлінгів.

Це кумедне, чесне та стильне дослідження гостроти накопичення ставить питання: що відбувається, коли те, чого ми прагнемо, приховує нас від нас самих?

Відкриваючи для себе новий досвід у свої тридцять з невеликим років, Софі досліджує сторони себе, що давно пригнічуються.

Коли таємниця, яку вона приховує від тих, кого любить, і навіть від самої себе, загрожує розкрити все це, їй доводиться зробити вибір – від кого чи чого вона вирішиться відмовитися?

Щасливі Їжа – Останній фіналіст премії, який виграв 500 фунтів стерлінгів.

У Театрі Траверс, Хеппі Їжа Таббі Лемб переносить глядачів у химерні дні комутованого доступу та MSN у забавній, зворушливій та ностальгійній історії переходу.

Від підлітків до дорослих, від MySpace до TikTok, від цисгендерних до трансгендерних, світова прем’єра цього «онлайн-шоу irl» є радісною гомосексуальною комедією, в якій міленіалі зустрічаються з поколінням Z і навколо зміни.

Popcorn Group прокоментувала: «Brown Boys Swim – життєво важлива та зворушлива п’єса.

«Це втілення того, на що ми чекаємо від нагороди — ми дуже раді за Каріма!

«Стандарт роботи у Fringe цього року був не чим іншим, як екстраординарним, і було особливо важко звузити довгий список до 4 п’єс: це просто показує, наскільки Едінбург життєво важливий для нового сценарію, і ми раді зіграти невелику участь у висвітленні блискучої роботи Каріма. , Дженни, Лаури та Таббі.

“Вони написали кілька чудових творів, і ми раді бачити, що вони зроблять далі”.