Компанія A REAL завершила реконструкцію офісного приміщення на головній лондонській вулиці, неподалік собору Святого Павла.

Pembroke завершив реконструкцію 120414 кв. футів офісних та багатофункціональних приміщень з високими технічними характеристиками на Кеннон-стріт, 25, відкривши оновлений громадський садок.

Глобальна юридична фірма Dechert стане найбільшим орендарем офісних приміщень і набуде чинності 2023 року на умовах оренди на 15 років.

Пемброк працював разом з архітектурним бюро Баклі Греєм Йоманом та партнером з будівництва BAM, щоб переосмислити п’ятиповерховий будинок 25 Cannon Avenue.

Пемброк переосмислив п’ятиповерховий будинок 25 Кеннон-стріт разом із Баклі Греєм Йоманом та БАМом. (Зображення надано Redwood Consulting разом із релізом)

Оновлення включає приймальню подвійної висоти та створення нової тераси на даху площею 5400 кв. Звідки відкривається вид на купол собору Святого Павла.

На першому поверсі Pembroke перепрофілював простір для нової роздрібної торгівлі та F&B, що розширить пропозицію їжі та напоїв від жвавої Уотлінг-стріт до Сент-Пола, збагативши денні та вечірні враження в цьому центральному місці.

Новий енергоефективний робочий простір, розроблений для забезпечення більшої кількості природного світла та кращої якості повітря, спрямований на те, щоб «благополуччя мешканців було в пріоритеті».

25 Cannon Avenue був спроектований відповідно до критеріїв високої продуктивності, спрямованих на BREEAM Glorious, і тепер будівля може повністю працювати на відновлюваних джерелах енергії.

Від збереження первісного кам’яного фасаду та структури до скорочення викидів вуглецю у процесі будівництва – стійкість була центральною частиною програми.

Нік Молдон, старший віце-президент і голова Pembroke у Великій Британії та Німеччині, коментує: «Ми дуже пишаємося тим, чого досягли на Кеннон-стріт, 25, працюючи з Metropolis of London Company та нашими партнерами по проекту.

«Ця програма репозиціонування зміцнює пропозицію міста у вигляді сучасних офісних приміщень з високими технічними характеристиками, водночас додаючи життєвих сил та інтересу для відвідувачів день у день, щоб збагатити їхні враження від цієї магістралі від собору Святого Павла до жвавої вулиці Уотлінг-стріт .

«У Reflection Backyard ми створили важливий оазис для поєднання з природою, сприяючи більшому біорізноманіттю та озеленення міст, і ми сподіваємося зробити свій внесок у створення яскравого та здорового району для майбутніх поколінь».

Оновлений громадський простір на Кеннон-стріт, 25 – “Сад відбитків” – розташований навпроти Фестивальних садів у соборі Святого Павла.

Сад був доставлений спільно з корпорацією Лондонського Сіті та практикою ландшафтного та садового дизайну Тома Стюарта-Сміта.

Метою саду є надати відвідувачам та міській робочій силі простір, де вони зможуть насолодитися благополуччям спокійної зеленої зони, одночасно надаючи нові місця проживання для місцевої дикої природи та сприяючи більшому біорізноманіттю у місті.

Голова Ради з інвестицій у нерухомість корпорації Лондонського Сіті Андрієн Мейєрс сказав: «Нещодавно відремонтований будинок 25 Cannon Avenue є довгоочікуваним доповненням до високоякісних офісних, торгових та розважальних пропозицій Sq. Mile.

«Зокрема, Metropolis Company була рада підтримати новий сквер для робітників та відвідувачів.

«Оскільки більшість офісних приміщень вже здана, ясно, що відновлення йде повним ходом, і ми сподіваємося, що подібні схеми продовжуватимуть залучати людей до міста після пандемії».

Пол Уайт, директор-засновник Buckley Gray Yeoman, додав: «Історично важливе положення будівлі вимагало, щоб наш підхід був делікатним, але витонченим.

«Ми досягли цього, створивши збільшений простір для прийому гостей, який разом із новим сквером створює чуттєву послідовність входу до будівлі, яку ми переодягли в новий фасад із сучасним, але контекстуальним оздобленням.

«Внутрішні офісні поверхи були збільшені за рахунок заповнення початкової колонади, видалення кількох допоміжних ядер та перепрофілювання цокольного поверху».

Репозиціонування 25 Кеннон-Стріт є п’ятим великим девелоперським проектом Пембрука в Лондоні, спочатку забудувавши 25 Кеннон-Стріт у 2000 році.

Він був завершений за кілька років після забудови Пембрука на Кеннон-стріт, 4 через дорогу.