Пропозиції щодо значного багатофункціонального розвитку на Фолклендах та широкому спектру нових об’єктів для села мають бути винесені на громадське обговорення.

Scotch Whiskey Investments (SWI) висуває пропозиції щодо реалізації багатофункціонального комплексу на Фолклендах. Розвиток Фолклендських островів є частиною багатомільйонних інвестицій у Файф, включаючи зберігання та розлив односолодового шотландського віскі в Гленротес.

Центр міста Фолкленд – зображення надане Orbit Communications.

Міжнародний бізнес, який займається управлінням активами віскі, має ліцензію на пропозицію фінансових інвестиційних продуктів у вигляді пляшок та бочок односолодового шотландського віскі, видану Управлінням фінансових ринків Нідерландів (AFM). SWI прагне продемонструвати історію односолодового шотландського віскі та розповісти людям про це, а також залучити інвестиції у цей товар.

SWI прагне збудувати багатофункціональну забудову на Фолкленді на території колишнього заводу St John’s Works, розташованого на південь від села. Це включає пропозиції щодо нової культової будівлі корпоративної штаб-квартири з ресторанами, музеєм і службовими приміщеннями, а також широкими громадськими зручностями для Фолкленду.

Розвиток принесе значні інвестиції, створивши робочі місця та можливості для туризму на селі.

Ділянка St John’s Work площею 3,64 га раніше була фабрикою з виробництва лінолеуму, а потім була передана Сміту Андерсону, виробнику паперових пакетів, до його закриття у 2013 році, після чого його було знесено.

Колишнє робоче місце Святого Іоанна – зображення надано Orbit Communications.

Ця будівля штаб-квартири має стати центром вивчення та демонстрації односолодового шотландського віскі, а також місцем гостинності для інвесторів з усього світу в цей товар. Розроблений для розміщення адміністративних функцій самої компанії по всьому світу, мета полягає в тому, щоб сайт мав статус та статус із глобальною привабливістю.

Уряд Шотландії призупинив особисті громадські консультації через COVID-19. Повна інформація про пропозиції буде доступна громадськості о 9:00 у вівторок, 2 серпня, на спеціальному веб-сайті проекту: https://orbitconsultations.scot/falkland/.

Онлайн-консультація для Фолклендів пройде з 15:00 до 20:00 у вівторок, 2 серпня.

Друга очна публічна консультація щодо Фолклендського заходу відбудеться у середу, 14 вересня, з 16:30 до 19:30 у залі Фолклендської спільноти, Again Wynd, Falkland, Fife KY15 7BX.

Якщо ви не можете отримати доступ до стендів виставки в день заходу, зверніться до Orbit Communications за адресою [email protected] або за телефоном 01312023259 або за адресою 4 Queen Road, Edinburgh EH2 1JE, і ми можемо організувати для них можливість зв’язатися з вами іншим способом.

Кіт Ренні, виконавчий директор SWI – зображення надане Orbit Communications.

Представник SWI сказав: «Ми раді надати громадськості можливість висловити свою думку щодо наших пропозицій щодо розвитку на Фолкленді. «Цей захоплюючий розвиток забезпечує такі необхідні інвестиції у співтовариство завдяки всесвітньо визнаній штаб-квартирі Scotch Whiskey Investments.

«Ми активно консультуємося, щоб громадськість мала можливість висловити свою думку і сформувати наші пропозиції. Ми закликаємо спільноту бути присутніми, порушувати будь-які питання, які у них можуть виникнути, і залишати відгуки».