Роббі Нейлсон підтвердив свою зацікавленість у підписанні контракту з півзахисником “Вулвз” Коннором Ронаном після того, як у четвер “Хартс” завершили свій тренувальний збір в Іспанії комфортною перемогою над Європою з рахунком 4:0.

Літнє прибуття Алан Форрест зробив дубль між страйками Гері Маккея-Стивена і Юана Хендерсона в 30-градусній спеці на південному узбережжі.

Новачки Хорхе Грант і Льюїс Нейлсон також вразилися своїми першими виступами, і Нейлсон визнає, що все ще шукає нових осіб, і Ронан займає перше місце в його списку.

24-річному гравцю, який провів минулий сезон в оренді на «Сент-Міррені», сказали, що він може залишити клуб Прем’єр-ліги за правильну ціну — приблизно 500 000 фунтів стерлінгів.

Хартс обіграли Європу з рахунком 4:0 у своєму першому передсезонному товариському матчі у четвер в Іспанії.

Менеджер “Абердіна” Джим Гудвін також хоче взяти його в “Піттодрі” після того, як підписав контракт зі “Святими”.

Нейлсон сказав: «Він (Ронан), очевидно, дуже добре виступив на «Сент-Міррені» минулого року.

«Він один із багатьох хлопців, на яких ми зараз дивимося. Він гравець «Вовків» і все залежить від того, що вони хочуть робити.

«Ми, як і раніше, намагаємося підписувати гравців в атаці, у захисті, у півзахисті, усюди.

“Нам просто потрібно додати ще трохи і ще трохи”.

Нейлсон використав 19 гравців за 90 хвилин проти гібралтарців, але дав воротареві Крейгу Гордону відпочити після його зусиль із Шотландією.

Маккей-Стівен задав тон домінуючої грі, забивши з близької відстані на восьмій хвилині, перш ніж Форрест відкрив свій рахунок на початку другого періоду.

Юан Хендерсон вступив у гру до того, як жвавий Форрест додав свого секунданта.

Нейлсон, який сьогодні повернувся до Едінбургу зі своєю командою, додав: «Я був у захваті від Алана. Я думав, що всі хлопчики добре виступили у грі. Алан ще видужає.

«Він додав в «Ері» та «Лівінгстоні», і, сподіваюся, тут він теж одужає.

«Думаю, він буде добрим гравцем для нас. У нас всього тиждень, так що це тільки ранні двері, але я дійсно думаю, що це дає вам темп і прямоту.

«Це була перша передсезонна гра, ніхто не отримав травм, усі впоралися, тож я задоволений.

«Ми інтегрували нових хлопців у команду, і рівень фізичної підготовки підвищився, тож це була чудова поїздка».