НОВИНКА Захисник «Хібс» Маріян Кабраха вважає, що йому сподобається грати у найвищому дивізіоні Шотландії після зустрічі з «Селтіком» у Європі минулого сезону.

Лівий захисник приєднався до команди Лейта за трирічним контрактом із загребським «Динамо» у середу ввечері як заміну Джошу Дойгу, який перейшов до «Елас Верона».

Кабраха був в оренді у “Ференцвароша” на початку минулого сезону, коли угорська команда програла як удома, так і на виїзді команді Анжа Постекоглу на груповому етапі Ліги Європи.

А 25-річний колишній гравець молодіжної збірної Хорватії впевнений, що зможе пристосуватися до життя у Шотландії на полі та за його межами.

Кабраха є прямою заміною Джоша Дойга, який перейшов до італійської команди «Еллас Верона» (Pic Hibernian FC).

Він сказав: «Шотландський футбол дуже динамічний, а «Селтік» — справді хороша команда, вони обіграли нас, і я думаю, що ліга дуже динамічна, у ній багато боротьби та біганини — це має бути весело».

«Я дуже радий грати у футбол у Шотландії, можливо, така можливість випадає раз у житті, тому я не хотів її упускати.

«Единбург таке миле місто; Я багато читав про це місто і не можу дочекатися, щоб його дослідити».

Кабраха був товаришем по команді Адама Богдана у «Ференцвароші» та визнає, що колишній голкіпер «Хібс» сказав про клуб лише добре.

В інтерв’ю Hibs TV додав: «Я розмовляв з Адамом, і він сказав мені, що цей клуб це те, чого я, можливо, не побачу у своїй футбольній кар’єрі, тому що він сказав мені, що цей клуб схожий на сімейний клуб, і я така людина, як я. Я справді щасливий.

«Адам мені дуже допоміг, і дякую тобі, Адам».

Кабраха, який провів другу половину минулого сезону в оренді у словенському клубі «Олімпія Любляна», також вважає, що футбольна філософія тренера Лі Джонсона йому підійде.

Він додав: Чесно кажучи, коли я почув, які плани тренера і коли він поділився зі мною своїм уявленням про футбол, я був дуже схвильований.

«Розмова з Лі мені дуже допомогла, ніхто не може гарантувати, що ти гратимеш кожну гру, якщо погано тренуватимешся, але мені це допомогло, тому що я швидко зрозумів, що його уявлення про футбол схоже на моє.

«Коли я перевірив клуб, це був історичний клуб, і я дуже радий, що мені випала така можливість».

Нападник New Hibs Момоду Боджанг, тим часом, визнає, що нарешті радий приїхати до Единбурга після більш ніж місячного очікування, щоб отримати дозвіл на роботу.

У середу гамбієць приєднався до своїх нових товаришів по команді та міг дебютувати у недільному матчі Premier Sports activities Cup на Bonnyrigg Rose.

Він сказав: «Я мав подбати про себе. Я був у Гамбії, тренувався сам.

«Я старанно працював, тренуючись вранці і вдень кожного дня, перш ніж нарешті приєднався до команди.

«Тепер я готовий. Я почуваюся щасливим. Не можу дочекатися початку тренувань із товаришами за командою».