РЕЙТИНГ: 2/5

Шоу однієї жінки від Seemingly Healthful Productions нагадує нам, що у всіх у житті різні часові рамки, і це нормально.

Навіть якщо у вас ще не було першого поцілунку 24 роки.

PASH – це історія про Макс (Олівія Маклеод), яка поставила перед собою пристрасну мету – до свого 25-річчя залишився тиждень, і вона сповнена рішучості позбутися свого першого поцілунку.

Ця нецілована історія знаходиться десь між театром і стендапом, що мене так бентежить, що я на мить гублюся в цій історії.

Шоу однієї жінки PASH Олівії Маклеод прибуває на фестиваль Edinburgh Fringe. (C) Франсія Цао

PASH — це історія про «наївну, милу дівчину» з добре опрацьованими персонажами, гарним використанням простору та звуку та подекуди жартами.

Але майже все шоу тримається на плечах виконавиці Олівії Маклеод (та її поясна сумка).

Вона приносить багато енергії, особливо завдяки своїй веселій і химерній стороні, і їй вдається перетворювати навіть найнудніші, женоненависницькі побачення Tinder на захоплюючих персонажів.

Вона добре справляється із зовнішнім шумом, поряд із деякими технічними збоями, проте є відчуття, що виходячи на сцену, вона переходить на автопілот на наступні 50 хвилин, позбавляючи автентичності і, таким чином, упускаючи шанс зв’язатися з нею. аудиторія.

Це знайома історія про безневинну дівчинку, яка вступає в доросле життя і відчуває все, що з цим пов’язано – граючи в By no means Have I Ever, визначаючись з вашою біографією в Tinder, намагаючись тонко з’ясувати, чи ваш колега любить ти і крадіжку нижньої білизни.

Хоча це чудові історії, вони не здаються новими — кожна нагадує мені про якийсь інший фільм чи життєву подію, з якої я її пам’ятаю.

Жарти мають таке ж знайомство з ними, вказуючи на те, що це все одно що цілуватися з вашою рукою або вивчати «Десять кращих поцілунків у кіно».

Найкраща частина шоу Fringe це той факт, що історія нікого не судить.

Він святкує будь-яку подорож у близькість, усі різні часові рамки і, насамперед, дружбу, яка просто не повинна закінчуватись.

PASH – це історія самопізнання.

По-перше, мріяти про Звуки Музики, свого роду перший поцілунок у 16 ​​років, а потім думати, що бути 24-річною незайманою дівчиною стало твоєю таємницею з десятьма винами.

Від віри в те, що поцілунки це просто багато слини, до усвідомлення того, наскільки особливим може бути те, що хтось так близько до твоєї особи.

PASH — гарне шоу, але я вважаю, що рішення глядачів про те, чи воно відмінне, більше залежатиме від їхньої власної історії життя і від того, наскільки вони можуть знайти в ній щось цікаве.

Або скільки серіалів про зростання Netflix ви нещодавно подивилися.

Щоб дізнатися більше про спеціальне освітлення Edinburgh Fringe в Deadline Information, натисніть тут.