РЕЙТИНГ: 4/5

Captain Phrases Eye Крістофера Блісса продовжує грати щодня з сьогоднішнього дня до неділі, 28 серпня, 18:40 у Pleasance Courtyard – Beneath.

НЕБІЛЬКИЙ куточок Pleasance Courtyard в Edinburgh Fringe вітає справді унікального коміка в особі Крістофера Блісса.

Химерна, дивна і жива людина, Крістофер Блісс — персонаж, створений коміком та письменником Робом Картером.

Відзначаючи свій п’ятий виступ у Edinburgh Fringe, найновіше шоу гордого уродженця Шропшира – Captain Phrases Eye.

Одягнений у синю вітровку, білі шкарпетки та сандалії, він малює цілком собі комічну картину (попри те, що наполягає на тому, що він професійний письменник).

Крістофер Блісс – милий, блаженно не підозрюючи персонаж Роба Картера.

Енергійний вступ показує, як він підстрибує до мікрофону під звуки Livin ‘La Vida Loca, і від початку стає очевидним, що участь публіки неухильно зростає.

Бігаючи по кімнаті, даючи п’ять своїм глядачам, Кріс робить фантастичну роботу із залучення натовпу, ставлячи питання про їхнє життя і створюючи враження, що шоу є спільним зусиллям між ним та цими незнайомцями.

Саме шоу засноване на літературі та письменницькій професії Кріса. Він обертається навколо ідеї, що він обговорює різні форми літератури і доводить, наскільки він «блискучий» у них, і в той же час шукає учня, якому можна передати свою мудрість.

Шоу, можливо, трохи повільно сприймається, а вступний фрагмент, де він читає безглузді вірші зі своїх різних новел, виявляється трохи повторюваним і, можливо, занадто нішевим комедійним типом для деякої аудиторії.

Він швидко відновлює будь-які сумніви, які можуть передчасно виникнути у глядача завдяки його неперевершеному зображенню персонажа. Іронічно, оскільки Кріс заявляє, що єдина форма листа, яку він не може зробити, це комедія персонажів.

Альтер-его Роба ексцентрично, надмірно самовпевнено, в блаженному незнанні і, відверто кажучи, трохи дивно, але все це робить його таким привабливим.

Основні моменти шоу включають його зусилля щодо роботи з натовпом над написанням історії, коли різні глядачі пропонують слова.

Зрештою, все це зібрано разом для дійсно безглуздого результату, який викликав смішки навіть у найсуворіших глядачів.

Незважаючи на те, що він виглядає як частина, яка стоїть сама по собі, він завершує повне коло в дуже вражаючий фінал, який автор збереже недоторканим, щоб ви отримали задоволення.

Гумор чистий — Кріс сам визнає це на початку, попередивши, що у серіалі є сцени, які деякі глядачі можуть знайти «надзвичайно милими».

І, в той час як деякі жарти досить пересічні, він працює з відмінними байками, мета-жартами та загальним анти-гумором, щоб згладити будь-які тріщини.

Зокрема, його анімаційний виступ тримає публіку майже завжди у напрузі, і коли ви не смієтеся, ви залишаєтеся на гачку від кожного слова цієї людини.

Можливо, найнесподіванішою частиною цього вартового шоу було позитивне та обнадійливе послання щодо невпевненості в собі.

Це натякає на те, що Роб покладається на цього великого персонажа, щоб упоратися зі своєю сором’язливістю, відсутністю драйву та віри у себе.

Це робить зворушливий поворот у шоу, яке в іншому зовсім божевільне.

Вперше побачивши, як Кріс відскакує на початку, я ніколи не очікував, що вийду за межі поверхового рівня з цим персонажем, але у вас залишається відчуття, що ви справді дізналися щось не лише про персонажа, а й про людину за маскою. .

Цей безтурботний, привабливий і безневинний персонаж робить фантастичну роботу, щоб сподобатися вам – ви просто не можете не вболівати за цього хлопця.

У той час як це в першу чергу намальовано як безтурботне, безглузде шоу, в ньому є основна тема, без якої не було б всього цього дійства.

Це шоу змусить вас сміятися, це гарантія, але воно також змусить вас відчути щось всередині для Кріса/Роба та його тяжкого становища, і одного цього достатньо, щоб рекомендувати це всім.

Щоб дізнатися більше про спеціальне освітлення Edinburgh Fringe в Deadline Information, натисніть тут.