РЕЙТИНГ: 3/5

RAJIV Karia дебютує у Edinburgh Fringe зі своїм довгоочікуваним шоу Galivant.

Створюючи з самого початку невимушену атмосферу за допомогою приємного розмовного гумору, Раджив трохи підколює аудиторію, і в цьому допомагає пара запізнілих.

Раджив швидко відпускає свої вступні жарти, налаштовуючи римські цифри, що біжать, жартома, що його ім’я не традиційно англійське, а натомість походить з Стародавнього Риму, оскільки його справжнє ім’я – Радж IV.

Комік підносить більшу частину свого матеріалу з сухим дотепністю, мабуть, не дбаючи про те, смієтеся ви чи ні, що додає невимушеної та розмовної атмосфери, до якої він, здається, прагне.

Раджів Каріа дебютує зі своїм новим шоу на фестивалі Edinburgh Fringe цього року. (С) Метт Стронг.

Шоу Раджива фокусується на його бажанні бути гедоністом, яке розвинулося, коли він уперше дізнався про філософію у школі.

Він обговорює відчуття, що на даному етапі свого життя не робить те, що хоче, оскільки хотів би, як і його батько, жити в іншій країні та знайомитися з новими культурами.

Тема гедонізму проходить через весь час виконання, оскільки Раджив висловлює різні способи, якими він намагався досягти цього.

Він відкрито розмірковує про своє почуття втрати молодої, заповзятливої ​​дитини, якою вона колись була, яка повертається до кінця шоу в пародії на телефонну розмову з його батьком.

Завдяки цьому передається щире повідомлення про те, що Раджив насправді (окільним шляхом) все та ж заповзятлива дитина, і що, можливо, їй не потрібно почуватися таким втраченим.

Всюди присутній пристойний гумор, з безліччю жартів, розказаних у різкій манері, і Раджив справді проливає світло на самопізнання під час свого перебування на сцені.

Важко не оцінити комедію зі щирим посилом, і Раджив добре з цим впорався.

Залишаючи його шоу, здавалося, що майже всі отримали його всеосяжне послання про те, що все буде добре.

Незалежно від того, чи досягли ви того, чого хотіли, чи перебуваєте на шляху до цього, Раджив проливає світло на наше сприйняття самих себе і за допомогою свого батька радить нам дивитися на речі трохи позитивніше.

З погляду сирого змісту, це не найкраще шоу Fringe, яке я коли-небудь бачив, але на годину або близько того щирої комедії його, безумовно, варто подивитися.

Щоб дізнатися більше про спеціальне освітлення Edinburgh Fringe в Deadline Information, натисніть тут.