РЕЙТИНГ: 5/5

Актриса SCOTS, комік та драматург Лінн Фергюсон тріумфально повертається до Единбурзького краю у своєму новому шоу Storyland.

Лінн добре відома тим, що озвучила розумну вигадану курку Мак у культовому анімаційному фільмі 2000 року «Втеча з курника».

Молодша сестра ведучого ток-шоу Крейга Фергюсона Лінн була сценаристом його версії класичного американського телешоу The Late Late Present.

Лін Фергюсон повертається в «Грань» через 10 років. (С) Стів Уллаторн

Тепер, повернувшись на Окраїну за десять років, вона приносить нам Storyland.

Незважаючи на те, що вона живе в Лос-Анджелесі (який, як вона підкреслює, виглядає так само, як Грейнджмут, коли йде дощ), її акцент Камберно залишається незмінним.

Історія Storyland була натхненна колекцією історій та подій, які Лінн органічно сплітає воєдино, переходячи від однієї казки до іншої без помилок та коливань.

Те, як 57-річна дівчина звертається до натовпу, зачаровує, а її досвід роботи в індустрії явно проявляється у її комфорті перед аудиторією.

Вона розмовляє з ними так, ніби перебуває в кафе, надто особисто бовтаючи за філіжанкою кави. Або в барі за пінтою. Навіть я відчув, що ми друзі, коли година закінчилася.

Навіть якщо ми цього не усвідомлюємо, майже у всіх нас безперервно працює оповідання.

У різні моменти життя ми стаємо магнітами для історій інших людей.

Ми можемо бути головною роллю в нашій власній історії, але ми другорядні ролі, завсідники сезону і статисти в історіях інших людей, де історії кожного переплітаються одна з одною.

Лінн розповідає нам історії про свою сім’ю, а також історію інших людей.

Вона показує нам, що деякі з них щасливі, деякі надихають, а деякі продовжують грати, і їх треба заглушити.

Лін справжня, груба і змусить вас і сміятися, і плакати.

Кожного разу з новим зірковим гостем кожне шоу трохи відрізнятиметься, але кожне шоу, без сумніву, буде таким самим потужним і таким, що змушує задуматися, як і попереднє.

Storyland змусить вас подивитись життя в іншому світлі. Це проста п’ятизіркова оцінка, і я порадив би всім знайти час, щоб з’їздити і подивитися.

Щоб дізнатися більше про спеціальне освітлення Edinburgh Fringe в Deadline Information, натисніть тут.