РЕЙТИНГ: 4/5

Повертаючись в Edinburgh Fringe цього року, Робін Морган дарує годину веселих, безтурботних жартів та історій про своє життя, які гарантовано викликають сміх.

Морган виступає у гарному, переповненому залі Рахункової палати, наповненому схвильованою, дружньою атмосферою.

Він починає з особливо кумедного криголама, в якому він створює власне вітання на сцені, виходячи і повертаючись після того, як проінструктував аудиторію реагувати на його появу, висміюючи відсутність у нього ведучого.

Жартувати над собою – це те, що Морган може робити протягом усього свого виступу, що не тільки викликає багато сміху, а й опускає його на землю та заспокоює публіку.

Робін Морган повертається до «Граню» цього року, подарувавши безтурботну годину сміху. (С) Карла Гоулетт

Одним з яскравих моментів шоу була взаємодія Робіна з глядачами, в якому він демонструє свою кмітливість і здатність викликати масу сміху, водночас поводячи себе доброзичливо та грайливо.

Він обговорює з глядачами такі теми, як те, що різні чоловіки називають «своїми бажаннями», статеве виховання та вазектомію, опрацьовуючи їхні відповіді щиро забавно і не створюючи незручної атмосфери.

Одним із найкращих матеріалів Моргана був його спостережний гумор щодо батьківства і, зокрема, його впертої рудоволосої дочки.

Моргану вдається обговорювати виховання дітей таким чином, що це не відштовхує тих, у кого немає дітей, а швидше викликає сміх у всій аудиторії, коли він розповідає про деякі дивні та кумедні речі, сказані його дітьми.

Вся його присутність на сцені дуже тепла та приємна, заспокоює публіку і не дозволяє не насолоджуватися його виступом.

У певні моменти під час виступу Морган створює враження, що намагається впхнути в ковтки публіки якнайбільше жартів (за умови, що шоу перебуває на стадії розробки).

Проте його виступ значно виграв би від більш впевненої та розслабленої подачі, оскільки публіка пропустила деякі жарти в його поспіху, щоб розповісти їх усі.

Хоча більшість жартів Моргана були добре прийняті, його набір також був би значно покращений за рахунок певної наступності.

Він включає кілька жартів, таких як його постійне наполягання на тому, що у нього є дружина протягом усього шоу, незважаючи на його дружиноподібну поведінку і його саркастичний звернення до себе як до «поганого хлопчика».

Цей жарт особливо вдався, коли він приміряв досить маленьку шкіряну куртку одного з глядачів, щоб випробувати свій новий образ поганого хлопчика, що викликало сміх у залі.

Помилка, однак, полягає в тому, що здається, що торкнулося занадто багато тем, і аудиторії не дається достатньо часу, щоб повністю поринути в будь-який конкретний фрагмент або історію, яку представляє Морган.

Спектакль Моргана демонструє величезний потенціал, і з деяким доопрацюванням він обіцяє стати п’ятизірковим шоу.

Тим не менш, ця незавершена робота, як і раніше, викликає значно більше сміху, ніж деякі готові продукти, і є відмінною комедією, яку я настійно рекомендую подивитися, поки ви можете.

Щоб дізнатися більше про спеціальне освітлення Edinburgh Fringe в Deadline Information, натисніть тут.