Пацієнти стікаються до сучасної клініки після її урочистого відкриття

ПЕРТ зробив важливий крок на шляху стати шотландським містом посмішок, відкривши новий ультрасучасний стоматологічний центр.

Клайд Манро тепер відчинив двері своєї нової студії SureSmile, витративши понад 1 мільйон фунтів стерлінгів на перетворення колишньої будівлі British Linen Financial institution у центрі міста.

Група з Глазго об’єдналася з найбільшим у світі виробником стоматологічних продуктів та технологій Dentsply Sirona, щоб запровадити технологію SureSmile, яка усуває необхідність традиційних зубних брекетів за допомогою сучасного, ненав’язливого лікування за допомогою чітких вирівнювачів.

Стоматологічні пацієнти з усієї країни вже зареєстровані в установі Truthful Metropolis, яка була спеціально обрана через його центральне розташування та легкий доступ з усієї Шотландії.

Фіона Вуд, головний операційний директор Clyde Munro, сказала: «Перт – перша студія SureSmile Studio у Шотландії, і ми раді офіційно відчинити її двері для пацієнтів.

«Технологія SureSmile – це чудова інновація, яка дійсно змінить наші способи забезпечення основного догляду за ротовою порожниною. Використовуючи новітні технології цифрового сканування, наші пацієнти супроводжуватимуться нашими навченими клініцистами, надаючи стоматологічні послуги, які не мають аналогів.

«Наша студія розташована в самому серці Шотландії, що робить її легко доступною для більшості людей по всій країні, щоб насолодитися більш сучасним та ненав’язливим досвідом.

«Ми впевнені, що флагманський магазин SureSmile у Перті стане першим із багатьох у Великій Британії».

Передова технологія цифрового сканування, яка усуває необхідність у трудомістких та брудних традиційних методах зняття відбитків зубів, є одним із засобів, якими можуть скористатися пацієнти.

Студія також дозволить Клайду Манро продемонструвати інноваційні ортодонтичні методи лікування, які пропонує Dentsply Sirona.

Клайд Манро інвестував понад 1 мільйон фунтів стерлінгів у проект, створений у тандемі з багатонаціональною компанією Dentsply Sirona вартістю 5 мільярдів доларів, світовим лідером у виробництві та розробці високотехнологічної стоматологічної продукції.

Франсуа Луазо, генеральний директор та віце-президент Dentsply Sirona у Великій Британії та Ірландії, сказав: «Це нове та цікаве підприємство з Клайдом Манро дозволяє нам представити наші прозорі елайнери SureSmile безпосередньо ширшій аудиторії та продемонструвати наші передові технології та досвід у галузі елайнерів новим клієнтам . по Шотландії.

«Dentsply Sirona пишається тим, що підтримує та просуває більш здорові посмішки та стоматологічну допомогу найвищої якості по всій Великій Британії».

На додаток до приміщень для пацієнтів наприкінці цього року у тому самому будинку відкриється нова стоматологічна академія.

Це буде зосереджено на підвищенні кваліфікації та навчанні нинішніх фахівців нових технологій, а також на практичному клінічному навчанні на дев’яти фантомних головах з метою зробити Перт, Шотландія, головним місцем стоматологічної освіти.

Клайд Манро управляє більш ніж 70 клініками по всій Шотландії, в яких працює понад 200 стоматологів та щорічно обслуговується понад 500 000 пацієнтів.

Група швидко росла з того часу, як у 2015 році Джим Холл заснував сім практик, а на початку цього року отримала від Investec вливання готівки у розмірі 25 мільйонів фунтів стерлінгів для фінансування подальших планів розширення.

Щоб дізнатися більше про нову студію SureSmile, відвідайте https://suresmilestudio.com/