Домовласник виставив на продаж кімнату у своєму будинку всього за 40 фунтів стерлінгів на тиждень, але потенційні мешканці можуть відштовхнутися після прочитання пасивно-агресивного оголошення.

Учора ввечері доктор Грем Коллінз розмістив оголошення на Gumtree, намагаючись знайти відповідного орендаря, що не курить, який оселився б у його квартирі в Гірвані, Південний Ейршир.

Самопроголошений «вибагливий» власник заявляє, що будь-хто, хто подає заявку, повинен мати «відповідні розумові здібності» та «розуміти, а потім виконувати прості інструкції англійською мовою».

Квартира знаходиться всього за 300 метрів від залізничного вокзалу. 1 кредит

Він також вимагає, щоб люди дотримувалися його суворих правил при подачі заявок і не повинні надсилати йому повідомлення з питаннями на кшталт: «Все ще доступно?»

Потрібні повні імена, адреса, номери телефонів, інакше доктор Коллінз навіть не дасть параноїкам заявників час доби.

І він сказав людям не надсилати йому «дурні» електронні листи, де вони підписувалися нікнеймом.

Написаний великими літерами, щоб наголосити на важливості своїх вимог, доктор Коллінз підкреслив, наскільки хороша орендна плата, оскільки вона також включає муніципальний податок.

Шотландські мисливці за квартирами були шоковані тоном оголошення, а деякі навіть затаврували власника як дупу.

Детальний опис говорить: «39,83 фунтів стерлінгів на тиждень на кожного з вас, які проживають у великій квартирі в 300 м від залізничного вокзалу Гірвана (так, це не помилка, орендна плата складає всього 39,83 фунтів стерлінгів на ТИЖДЕНЬ, а не в день, і навіть включає муніципальний податок, Плата за воду та каналізацію!)

«Я встановив дуже низьку тижневу орендну плату у розмірі 39,83 фунта стерлінгів на тиждень (або 25,83 фунта стерлінгів на члена сім’ї), тому я можу бути досить розбірливим.

«Уважно прочитайте це оголошення до кінця, перш ніж дзвонити або писати мені електронною поштою, щоб не витрачати гроші і час!»

«Ні ПОВНОГО імені = НІ ВІДПОВІДІ. Немає ПОВНОГО адреси = НІ ВІДПОВІДІ. Немає номера телефону = швидше за все НІ ВІДПОВІДЬ. Запитайте будь-який варіант «все ще доступний?» = ВИЗНАЧЕНО НЕМАЄ ВІДПОВІДІ від мене».

«Якщо ви не розумієте (а потім повністю виконуєте) прості інструкції англійською мовою, або погоджуєтесь на мінімальний термін оренди 16 тижнів (але ми б віддали перевагу довше), або є курцем тютюну, то ПРЕКРАТИТЕ читати зараз і почніть дивитися на інші оголошення про більше дорогих квартирах, які не пропонують такої гарної ціни.

«Якщо після того, як ви уважно прочитали всі деталі в цьому оголошенні, ви вважаєте, що це житло підходить саме вам, тоді напишіть мені всі ваші відповідні дані електронною поштою.

«Коли я отримую дурні електронні листи навіть без справжнього імені, наприклад: «Привіт, це все ще є? Love Slinky», я просто викинув їх прямо у відро для сміття.

Кухня об'єкту
Кухня власності. 1 кредит

«(Ви будете квартирантами в нашій квартирі – ви не отримаєте всю нашу чотирикімнатну квартиру у своє розпорядження весь час, і я видалю це оголошення, коли ми знайдемо відмінних мешканців, так що мій час і ваш власний не дарма!)

«Багато людей не турбують себе як слід, тому дозвольте мені ще раз пояснити:

«Якщо ви не дасте або не зможете дати мені повну поштову адресу у своєму першому електронному листі для підготовки листів (неважливо, чи знаходиться ця адреса за кордоном), то мені безглуздо відповідати.

«Якщо ви не скажете (або відчуєте, що не можете) назвати мені своє повне ім’я, то мені шкода, що у вас недостатньо навичок розуміння (або параноя), але я не вважатиму вас людиною з відповідними розумовими здібностями чи балансом, щоб розділити наш будинок.

«Якщо ви забули/не хочете повідомити мені свої контактні номери телефонів (неважливо, якщо стаціонарний номер знаходиться за кордоном) у своєму першому листі, то, залежно від кількості відповідей, які я отримаю, цей перший лист може закінчитися також на сміття.

«Отже, добре подумайте і, можливо, прочитайте всю цю рекламу ще раз, перш ніж відповідати спазмом.

“Я витратив час, щоб надати вам деталі, які вам потрібні в цьому оголошенні – знайдіть час і подбайте, щоб повідомити мені всі деталі, які мені потрібні, у вашій ретельно обдуманій відповіді”.

Вимогливий листинг сьогодні привернув увагу шотландців на Fb.

Один сказав: “Гай звучить як цінний рант”.

Інший написав: “Цей хлопець явно задниця”.

Третій додав: “Читання цього було захоплюючим”.