БРИТАНСЬКА пара пройшла через пекло під час своєї відпустки в Єгипті вартістю 1800 фунтів стерлінгів після того, як залишилася без житла.

Після прибуття в готель King Tut Aqua Park Resort в Хургаді, Єгипет, минулого тижня Гарета Тайсо сказали, що його бронювання через loveholidays не існує.

Після кількох годин напружених телефонних розмов з агентами з оренди житла 40-річний чоловік стверджує, що їх перенаправили в курортний готель Sunny Days Resort, який нібито забронювали loveholidays як заміну.

Гарету та Трейсі двічі сказали, що їх бронювання не існує. (с) Гарет Тайсо

Однак, коли Гарет і партнер Трейсі Сенко, 46 років, прибули на курорт, вони були люті, виявивши, що це бронювання також не було опрацьовано.

Тепер, у ранні ранкові години, коли нібито не було відповіді на їхні відчайдушні спроби вирішити ситуацію, пара була змушена розщедритися на 80 фунтів стерлінгів за ліжко тієї ночі.

Наступного дня Гарет із Мілтон-Кейнс, Бакінгемшир, каже, що завалив компанію телефонними дзвінками, але нічого не відповів.

Начальник складу стверджує, що він отримав телефонний рахунок на суму понад 350 фунтів стерлінгів, коли намагався знайти місце, де пара могла б зупинитися.

Не маючи можливості повернутися до готелю, за який вони заплатили, пара була змушена провести залишок своєї 14-денної відпустки на зовсім іншому курорті.

Висловивши своє розчарування у Твіттері минулої п’ятниці, Гарет написав: «@loveholidays другий день застряг у Єгипті без житла і без підтримки та контактів з боку @loveholidays. Це ад!

«Будь ласка, не могли б ви відсортувати житло, за яке ми заплатили, і підтвердити наше нове житло якнайшвидше».

Виступаючи сьогодні, Гарет сказав: «Ми прибули об 11:40 і адміністратор сказав, що для нас немає бронювання, і вони не запропонували жодних порад чи допомоги.

«Ми відразу ж зателефонували до loveholidays, і вони сказали, що зв’яжуться зі своїм агентом, який забронював номер, і одразу передзвонять нам.

«Вони цього не зробили, і нам доводилося постійно дзвонити, щоби спробувати з’ясувати, що відбувається.

«Потім вони відправили нас до нового готелю та сказали, що забронювали номер. Коли ми приїхали туди, вони теж не мали бронювання для нас!

«Пройшла ще година, але жодних контактів із Love Holidays не було. Це я постійно з ними зв’язувався, тоді нам доводилося платити за першу ніч.

Після того, як я дзвонив їм протягом наступного дня, Love Holidays сказали мені, що ми можемо зареєструватися наступного дня, залишивши нас знову без житла!

«Я сказав їм, що це неприйнятно, і під час мого останнього дзвінка до Love Holidays їм вдалося організувати для нас проживання у другому готелі, за який ми вже заплатили.

Пара відлетіла 11 серпня.

“Номер був у порядку, але не той, що ми бронювали, і хоч ми були вдячні готелю за допомогу, він був неякісним і не тим, за що ми заплатили.

Ми відчуваємо, що застрягли в чужій країні через кохання, яке нам зовсім не допомогло.

«Це повністю зіпсувало початок нашої відпустки, і страх, що ми застрягли без підтримки, був непереборним.

«В даний час ми все ще знаходимося в Єгипті, намагаючись врятувати це свято та розважитися.

“Однак в умовах нинішньої економічної кризи я дуже переживаю через те, що оплачую телефонний рахунок, накопичений loveholidays через те, що не зв’язався зі мною”.

Виступаючи сьогодні, представник loveholidays сказав: «Нам шкода чути про досвід пана Тайсо та пані Сенко з нашим партнерським готелем.

«Щойно нам стало відомо про проблему, ми зв’язалися з ними, щоб запропонувати свою підтримку, і ми також зв’язалися, щоб домовитися про відшкодування понесених додаткових витрат».