ПРОПОЗИЦІЇ з будівництва шотландського віскі та розвитку складських приміщень мають бути винесені на громадське обговорення.

Scotch Whiskey Investments (SWI) висуває пропозиції щодо постачання складів для зберігання односолодового шотландського віскі з відповідними приміщеннями для розливу, бондарними та офісними приміщеннями в Гленротсі.

Міжнародний бізнес, який займається управлінням активами віскі, має ліцензію на пропозицію фінансових інвестиційних продуктів у вигляді пляшок та бочок односолодового шотландського віскі, видану Управлінням фінансових ринків Нідерландів (AFM).

SWI прагне інформувати людей про односолодовий шотландський віскі, а також заохочувати інвестиції в цей товар.

Плани із забудови поміщають його у промислову зону Саутфілд у Гленротсі, Файф. (Зображення надано Orbit Communications разом із релізом)

Розвиток Glenrothes у Southfield Industrial Property є частиною багатомільйонної інвестиції SWI у Fife.

Сюди входять пропозиції щодо нової будівлі штаб-квартири корпорації з ресторанами, музеєм та приміщеннями, що обслуговуються, а також громадськими об’єктами на Фолкленді.

Заявка на планування складу та розливу односолодового шотландського віскі була раніше подана у Fife Council у березні 2022 року.

Сюди входять чотири склади для зберігання віскі, будівлі для обслуговування та розливу, а також офіси з тимчасовим офісом/прохідною.

В даний час компанія прагне розширити його, щоб побудувати 24 склади для зберігання віскі.

Повна інформація про пропозиції буде доступна громадськості о 9:00 у вівторок, 9 серпня, на спеціальному веб-сайті проекту: www.orbitconsultations.scot/glenrothes.

Онлайн-консультація для Glenrothes проходитиме з 15:00 до 20:00 у вівторок, 9 серпня, через Microsoft Groups.

Члени команди розробників будуть доступні онлайн протягом цього часу, щоб надавати щогодинний огляд пропозицій та відповідати на будь-які питання.

Друга публічна консультація щодо пропозицій для Glenrothes відбудеться у вівторок, 6 вересня, з 16:30 до 19:30 у гольф-клубі Glenrothes, Golf Course Street, KY6 2LA Glenrothes.

Представник SWI сказав: «Ми раді надати громадськості можливість висловити свою думку щодо наших пропозицій щодо складування для Glenrothes.

«Цей розвиток забезпечує такі необхідні довгострокові інвестиції у співтовариство, безцінні робочі місця та економічні можливості для Fife в цілому, включаючи будівництво нової корпоративної штаб-квартири на Фолкленді.

«Для нас дуже важливо, щоб громадськість мала можливість поділитися своєю думкою та сформувати наші пропозиції.

«Ми закликаємо членів спільноти взяти участь у заході, поставити будь-які питання чи думки та поділитися з нами відгуками».