Захід місцевої спільноти відзначає незалежну модель життя Blackwood

Компанія Blackwood, що спеціалізується на НЕЗАЛЕЖНОМУ житті, збирається офіційно представити свою новаторську концепцію щодо перетворення майбутніх будинків та спільнот у Глазго у ці вихідні.

В рамках проекту Blackwood Peoplehood Mission буде розроблено орієнтовану на майбутнє модель незалежного життя у трьох окремих шотландських районах, включаючи Кардональд у місті, що дозволить людям жити здоровіше та щасливіше довше.

Щоб відзначити офіційний запуск, Blackwood проводить літній ярмарок 6 червня.й Серпень з 11:00 до 17:00 у громадському парку Midway. Там буде вибір заходів, жива музика та розваги, а також продуктові лавки.

Крім того, там також будуть стенди, які пояснюють, що таке Peoplehood і як він буде формувати майбутнє незалежного життя в цьому районі. Також є надія, що цей день спонукає людей зареєструватися як члени, щоб сформувати бачення проекту вартістю 12,5 мільйонів фунтів стерлінгів.

Фанчеа Келлі, виконавчий директор Blackwood Housing and Care, сказала: «Peoplehood сподівається створити план для гостинних спільнот.

«Ми з нетерпінням чекаємо на можливість зібрати мешканців району на літньому ярмарку, щоб дати їм можливість дізнатися про проект і про те, які аспекти можуть бути корисними — і, сподіваюся, завдяки цьому ми побачимо, що багато хто підпишуться на підтримку програми.

«У трьох спільнотах уже 200 учасників. [Glasgow, Buckie and Dundee]з амбіціями залучити ще 800 людей.

«Деякі з ініціатив, що реалізуються в Глазго, включають безкоштовні планшети та Wi-Fi для учасників, які допоможуть їм підключитися до цифрових технологій, а також доставку електронних велосипедів, електромобілів і безлічі обладнання та заходів відповідно до місцевого попиту».

Проект буде включати елемент спільного проектування для досягнення результатів, які дійсно принесуть користь людям у Кардональді, зосередивши увагу на створенні будинків, зручних для літніх людей, за підтримки передових технологій, роблячи незалежне життя досяжним і стійким у міру дорослішання людей. безпечні відкриті простори підтримки фізичної активності.

Було проведено детальне дослідження, щоб визначити три області, і компанія Cardonald була обрана, оскільки вона найкраще підходить для вивчення розвитку інтегрованої спільноти.

Дев’ять партнерських організацій, що працюють з Blackwood над Peoplehood: Единбурзький університет; Canon Medical Analysis Europe; Carebuilder Великобританія; ЦЕНСИС; Сіско Інтернешнл Лтд; Підприємство з оренди автомобілів у Великій Британії; Льюїс та Хіки Архітектори; Mydex CIC та DataLab.

Blackwood є піонером технологічних інновацій у секторі соціального житла. Він управляє більш ніж 1500 об’єктами нерухомості у 29 місцевих органах влади. Благодійна організація вже побудувала два високотехнологічні комплекси Blackwood Houses у Глазго та Данді, в яких використовується цифрова система CleverCogs, що полегшує життя людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями.

Люди, які бажають приєднатися, можуть знайти додаткову інформацію на www.blackwoodgroup.org.uk/peoplehood або в повідомленнях: [email protected]