Проект Peoplehood покликаний покращити взаємодію з корпоративними електронними автомобілями

У Баки представлена ​​ЗАХОПЛИВА Ініціатива, спрямована на те, щоб допомогти людям жити довше і щасливіше, і доступний доступ до електромобілів — лише одна з запропонованих переваг.

Офіційний запуск проекту Blackwood Peoplehood вартістю 12,5 млн. фунтів стерлінгів приурочений до щорічної міської виставки класичних автомобілів.

Peoplehood спрямований на позитивне перетворення життя людей у ​​трьох дуже різних шотландських спільнотах, причому Бакі є сільським районом і, отже, стикається з найбільшими проблемами підключення.

Трирічна ініціатива щодо розробки моделі незалежного життя на основі району допоможе людям жити здоровіше, щасливіше та довше. Він створить план для гостинних місць з будинками для людей похилого віку, підтримуваними передовими технологіями та безпечними відкритими майданчиками для фізичної активності.

Фінансування дозволить кожному району отримати безкоштовні планшетні ПК та Wi-Fi для учасників, щоб вони могли підключатися до цифрових технологій, а також надати електронні велосипеди, електромобілі та безліч обладнання та заходів у районах відповідно до попиту.

Саймон Фітцпатрік, директор з розвитку та комерції компанії Blackwood, яка очолює новаторський проект, сказав: «Сільські спільноти стикаються з низкою проблем, пов’язаних з доступністю та зв’язком. Схема з електронними автомобілями – це лише частина того, як ми сподіваємося допомогти покращити транспортну інфраструктуру в Бакі, оскільки ми також впроваджуватимемо електронні велосипеди та трайки.

«Ми дуже раді розгорнути програму та раді, що у нас є Enterprise Automotive Membership та інші галузеві партнери. Скористатися сервісом може будь-який бажаючий, незалежно від походження чи фінансового стану. Ми сподіваємося, що це запропонує нові засоби зв’язку, щоб відкрити область, яка для деяких людей може бути недоступною».

У рамках партнерства з Enterprise у Buckie з’являться два електронні автомобілі, що покращить можливості підключення, а також зніме фінансовий тягар володіння автомобілем.

Мюррей МакАдам, регіональний менеджер з продажу в Enterprise, сказав: «Підписавшись на проект Peoplehood, учасники зможуть бронювати та отримувати доступ до електронних автомобілів через наш простий у використанні додаток.

«Ви можете бронювати на будь-який термін, і це все, за що ви платитимете, а не всі додаткові витрати, пов’язані з володінням автомобілем.

«Окрім доступу до автомобілів у своєму районі, жителі також зможуть використовувати будь-який з 1400 автомобілів Enterprise Automotive Membership по всій Великій Британії, що дає їм простий і доступний доступ до недорогих автомобілів з низьким рівнем викидів, якщо вони подорожують далеко від дому. ».

Enterprise вважає, що спільне використання транспортних засобів дозволить населенню, що старіє, отримати доступ до ряду варіантів мобільності, зберігаючи при цьому людей мобільними та активними в спільноті.

Презентація відбудеться на щорічній виставці класичних автомобілів 28 серпня. Заходи включатимуть ігри та конкурси, а також стенди, які пояснюють, що таке Peoplehood і як він допоможе сформувати майбутнє незалежного життя в Buckie.

Життєво важливим елементом Peoplehood є те, що цільова група з 1000 місцевих членів очолить перетворення трьох спільнот. Люди, які реєструються, не тільки отримують доступ до планшетів, електронних автомобілів та безкоштовного Wi-Fi, а й допомагають формувати весь проект.

Саймон Фіцпатрік додав: «Найзахоплююча частина Peoplehood полягає в тому, що кожен район вирішує, чого він хоче і як він має виглядати. Спільне проектування є основою цього. Ми не з’являтимемося і говоритимемо людям те, що, на нашу думку, вони хочуть, натомість ми тут, щоб слухати.

«Чим більше людей підписується, тим краще та краще стає. Таким чином, мешканці районів отримують обладнання, заходи та ініціативи, які принесуть найбільшу користь, чи то велосипедна бібліотека, чи уроки садівництва, чи тренажерний зал на відкритому повітрі».

Проект Peoplehood отримав фінансування досліджень та інновацій Великобританії у розмірі 6 мільйонів фунтів стерлінгів у рамках фонду Industrial Technique Problem Fund/Wholesome Ageing Problem — єдиного проекту в Шотландії, який отримав фінансування, — а ще 6,5 мільйонів фунтів стерлінгів були надані Blackwood і партнерами.

Детальне дослідження виявило три найбільш підходящі місця для Peoplehood. Чарльстон у Данді був обраний тому, що в ньому вже є велика кількість спеціалізованих будинків Blackwood Houses. Кардональд у Глазго найкраще підходить для вивчення розвитку інтегрованої спільноти, а Бакі, розташований між Банфом та Елгіном, пропонує можливості для навчання завдяки своєму розташуванню в сільській місцевості, громадському транспорту та доступності Wi-Fi.

Дев’ять партнерських організацій, що працюють з Blackwood над Peoplehood: Единбурзький університет; Canon Medical Analysis Europe; Carebuilder Великобританія; ЦЕНСИС; Сіско Інтернешнл Лтд; Підприємство з оренди автомобілів у Великій Британії; Льюїс та Хіки Архітектори; Mydex CIC та DataLab.

Blackwood є піонером технологічних інновацій у секторі соціального житла. Він управляє більш ніж 1500 об’єктами нерухомості у 29 місцевих органах влади. Благодійна організація вже побудувала два високотехнологічні комплекси Blackwood Houses у Глазго та Данді, в яких використовується цифрова система CleverCogs, що полегшує життя людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями.

Люди, які бажають приєднатися, можуть знайти додаткову інформацію на www.blackwoodgroup.org.uk/peoplehood або в повідомленнях: [email protected]