Міський розвиток SCOTS зробив крок уперед, оскільки його спеціалісти з будівництва звели каркас для проекту.

Забудова на Керрік-стріт в Ері набуває форми, оскільки JR Group встановила великогабаритний сталевий каркас.

Важлива віха у будівництві була відзначена візитом радника Мартіна Кілбрайда, який допоміг закріпити останній «золотий болт» на конструкції будівлі під час відвідин об’єкта у п’ятницю, 8 серпня.й Липня.

Будівництво 31 окремої квартири в даний час йде повним ходом, і завершення будівництва сталевого каркасу є важливою віхою в процесі будівництва.

Важливу віху будівництва було відзначено візитом радника Мартіна Кілбрайда (третій ліворуч), який допоміг закріпити останній «золотий болт» на конструкції будівлі. (Зображення надане Tigerbond разом із релізом)

Команда JR Group працювала з кількома партнерами над виконанням цього елемента процесу збирання, включаючи архітекторів, APRL; інженери G3 та виробники сталі, GR Contracts.

Крейг Уайт, комерційний директор JR Group, сказав: «Завершення будівництва сталевого каркасу на Керрік-стріт стало знаковим моментом для цього ключового регіонального проекту.

«Сталевий каркас був найкращим варіантом для об’єкта, а стійкість і міцність стали роблять цей метод будівництва дедалі популярнішим.

«Роботи на Керрік-стріт продовжуються, але прибуття сталевого каркасу свідчить про реальний прогрес, і ми раді завершити будівництво та надати Еру настільки необхідні нові будинки.

«Було добре вітати радника Мартіна на Керрік-стріт у п’ятницю, щоб продемонструвати значний прогрес, досягнутий на даний момент у цьому проекті, і ми раді, що він зміг приєднатися до нас, щоб відсвяткувати цю віху».

Радник Кілбрайд сказав: «Я радий, що Рада змогла підтримати цей розвиток.

«Приносячи таке необхідне житло до центру міста, він сприяє його постійному оновленню».

Джим Уїстон, директор Ayrshire Housing, сказав: «Приємно бачити реальний прогрес, досягнутий у цьому розвитку, який розширить діапазон житла у центрі міста з упором на доступність та адаптованість.

“Він також підтримує амбітні плани Ради Південного Ейршира щодо пожвавлення центру міста”.

Нові будинки, призначені асоціацією в їх рамках, розташовані у самому центрі міста, навпроти театру «Гейєті».

Вони доповнять перетворення сусіднього Кайл-центру в центр кіно і розваг.

Комплекс складається з 22 квартир з однією спальнею та дев’яти квартир з двома спальнями і має бути завершено до весни 2023 року.

Заснована в Говані в 1995 році, а зараз базується в Пейслі, компанія JR Group починала як компанія з виробництва будівельних лісів, і зараз в ній працює близько 200 співробітників.