НОВИЙ Розвиток шотландців зробив великий крок уперед, оскільки він сподівається принести користь місцевій спільноті в Західному Лотіані.

Реконструкція Bangour Village отримала подальший розвиток після того, як Ambassador Group та Рада West Lothian узгодили основні переваги для спільноти в рамках затвердженого Принципового дозволу на будівництво ділянки.

Безліч нових переваг було викликано планами шотландського розробника відродити колишній сайт NHS.

У рамках проекту будуть відновлені пам’ятники архітектури на території площею 215 акрів і збудовано понад 900 енергоефективних будинків на нещодавно створених лінійних бульварах з використанням лісових масивів, що добре зарекомендували себе на ділянці.

Плани розвитку сподіваються відродити маєток Бангур-Віллідж, колишній будинок Національної служби охорони здоров’я. (Зображення надане Tigerbond разом із релізом)

Угода гарантує збереження та ремонт 11 існуючих пам’яток архітектури, у тому числі церкви класу А, яка буде відремонтована та повернена суспільству.

Також буде створено новий громадський центр роздрібної торгівлі, а також збудовано абсолютно нову односпрямовану початкову школу на території маєтку з використанням оригінального залу відпочинку, внесеного до списку об’єктів першої категорії.

Не менше 20% будинків у Bangour Village Property будуть відведені під доступне житло, що у поточних планах буде відповідати приблизно 200 сучасним доступним енергоефективним будинкам.

У угоді, яка є частиною умов планування, також докладно описується намір посла поставити систему централізованого теплопостачання на благо мешканців, що має сприяти значному скороченню викидів вуглецю на об’єкті загалом.

Буде сформовано групу зв’язків із громадськістю для сприяння діалогу між послом, жителями Bangour Village Property та ширшою спільнотою.

Гордон Костер, керуючий директор відділу розвитку Ambassador Group, сказав: «Це важлива віха у реалізації нашого бачення Bangour Village Property і демонструє нашу відданість інтеграції з місцевою спільнотою.

«Ми сподіваємося, що він визнає, поважає та плекає спадщину Бангура таким чином, що наше переосмислення поверне до життя це культове та всіма улюблене місце.

«Ці переваги для спільноти необхідні для створення необхідної інфраструктури та довкілля, яких ми хотіли б досягти тут, залучаючи близько 150 мільйонів фунтів стерлінгів інвестицій у цей район упродовж 10-річного проекту.

«Ми раді, що досягли угоди з Радою Західного Лотіана, оскільки ми рухаємося вперед у процесі детального планування.

«Ми пишаємося тим, що є добрими сусідами у спільнотах, які ми будуємо.

«Ми неймовірно раді реалізації цих планів щодо відновлення та перепрофілювання цього неймовірного місця, а також взаємодіємо з навколишніми спільнотами, щоб просувати ці зобов’язання найближчими місяцями».

Bangour Village Property отримала принциповий дозвіл на будівництво свого загального генерального плану, і Ambassador Residing працює над докладними планами, щоб вони могли розпочатися на місці.