НЕЗВИЧАЙНА частина кельтських пам’ятних речей має піти з молотка на допомогу благодійній організації Beatson Most cancers Charity наприкінці цього місяця.

Крісло режисера Фергуса Макканна буде виставлене на аукціоні McTear’s Scottish Greats sport 22 лютого.й Липня.

За оцінками експертів, крісло, яке використовував колишній голова ради директорів Celtic під час його п’ятирічного перебування у Parkhead, може коштувати від 1000 до 2000 фунтів стерлінгів.

Спочатку куплений на благодійному аукціоні в 1999 році давнім шанувальником «Селтіка» Джеррі Куіглі, стілець вже понад 20 років посідає почесне місце в будинку архітектора в Грінок.

Стілець Фергуса Макканна буде продано з аукціону після того, як він понад 20 років перебував у володінні фаната “Селтіка” Джеррі Куіглі. (Зображення надано Wave PR)

Після успішного лікування раку свого сина в Австралії Джеррі та дружина Морін вирішили відмовитись від крісла, щоб зібрати кошти для благодійної організації Beatson Most cancers Charity.

Джеррі сказав: «Я дружив із Фергусом і завжди відчував, що він випереджав свій час, оскільки він розвивав клуб і закладав основи майбутнього успіху «Селтіка».

«Пам’ятаю, Чік Янг вів благодійний аукціон і наприкінці закричав: «Дивіться, що викидають «Селтік»!».

«Я знав, що це можливість, яку не можна упускати, тому кинув свій капелюх на ринг. На щастя, мені вдалося роздобути крісло і дати Бітсону фінансову підтримку.

«Протягом багатьох років це була справжня тема для розмов, коли люди приїжджали в гості, і ми також використовували крісло для збору додаткових коштів на благодійність.

«Моя невістка працює онкологом у Beatson, і ми бачили, яку чудову роботу вони роблять день у день, тому, коли ми вирішили продати крісло, ми знали, куди направити кошти.

«Я тримав місце Фергюса в теплі протягом 20 років, і я відчуваю, що настав час дозволити іншому пристрасному фанату «Селтіка» ненадовго сісти».

Шотландсько-канадський бізнесмен Фергус Макканн — легендарна постать серед вірних кельтів, яка врятувала клуб від фінансового краху.

Різкі манери Макканна викликали постійну критику на початку його перебування на посаді, проте до кінця свого перебування в «Селтику» він повернув клубу більш стабільну фінансову основу та зупинив прагнення «Рейнджерс» до десяти чемпіонських титулів поспіль.

Коментуючи аукціон, спортивний спеціаліст McTear Джеймс Брюс сказав: «За минулі роки ми продали дуже рідкісні та незвичайні предмети пам’ятних речей Outdated Agency, але я думаю, що це має бути один із найцікавіших предметів, які мають піти з молотка. .

«Після хисткого старту час, проведений Фергусом Макканном у клубі, тепер вважається одним із найважливіших періодів в історії клубу та початком золотого періоду для «Селтіка».

Тиждень за тижнем «кролик», як його почали називати, сидів у цьому самому кріслі, спостерігаючи за своєю улюбленою командою, і ми раді, що тепер можемо допомогти знайти новий будинок для цього надзвичайно важливого твору. кельтської спадщини.

«Продавець, Джеррі Куіглі, багато років був невтомним борцем за благодійність, і цей останній вражаючий жест для Beatson є ще одним прикладом його величезної щедрості.

“McTear’s буде утримувати всі збори з постачальників, при цьому повна ціна з молотка і премія покупця будуть направлятися безпосередньо до благодійної організації Beatson Most cancers Charity”.

Представник благодійної організації Beatson Most cancers Charity сказав: «Ми вдячні сім’ї Куіглі за те, що вона знову вважала нас корисними завдяки їхнім зусиллям зі збору коштів.

«Ми сподіваємося, що спортивний аукціон пройде з великим успіхом, і дуже вдячні всім, хто бере участь у підтримці нашої благодійної організації, — це дозволяє нам допомогти таким хворим на рак та їхнім сім’ям на заході Шотландії».

Стілець оббитий темно-зеленим вінілом з гудзиками на спинці, з відкидним сидінням і табличками на нижній стороні з написом “FERGUS McCANN” та номером “13”.

Лот буде виставлено на аукціоні McTear’s Scottish Greats у Глазго 22 липня.