Відео, що шокує, показує, як п’яний водій DPD знищив пару садових ліхтарів, в’їхавши прямо в них на своєму фургоні.

У середу незграбний кур’єр врізався у освітлювальний прилад вартістю 100 фунтів стерлінгів у саду Джона та Емі Меа у Ньюпорті, Південний Уельс.

На відео видно, як водій DPD різко звернув на під’їзд до пари, яка чекала на посилку від кур’єра.

У значному темпі чоловік намагається під’їхати до будинку, у якого, як показано, є недоторканий сад.

Тим не менш, млявий водій не бере до уваги довжину своєї машини, занадто різко входить у поворот і врізається в циліндричні ліхтарі, що стоять у верхній частині саду.

Від удару фари складаються під кутом майже 45 градусів, а чоловік із пасажирського боку висовує голову з вікна, щоб оцінити шкоду.

Потім водій вистрибує з фургона та обходить капот, перш ніж спробувати повернути лампи на місце.

Зрозумівши, що сталося, 34-річна Емі, яка керує перукарнею з дому, кинула виклик водієві за його нерозсудливість, на що він відповів: «Вибач, люба.

— Усе гаразд, я зараз усе виправлю.

Пара продовжує гарячу розмову, в той час як чоловік безуспішно намагається знову увімкнути світло, залишивши один лежати на землі.

Чоловік вибачається за свої дії, хоча пара стверджує, що інцидент здався йому кумедним, і він звинуватив у цьому той факт, що раніше не водив фургон.

Виступаючи сьогодні, 38-річний Джон сказав: «Моєї дружині сказали, що сьогодні з нею зв’яжеться вище керівництво, а мені сказали, що зі мною зв’яжуться сьогодні.

«Це жах, і на відео видно, що хлопець подумав, що це смішно.

«Кожен із них коштував близько 50 фунтів стерлінгів, але сад коштував 5000 фунтів стерлінгів, включаючи цементування цих ліхтарів. Тепер мені потрібно купити нові ліхтарі та заплатити комусь, хто викопає їх та зацементує назад».

Фари було зігнуто під кутом близько 45 градусів.

«Водій був дуже пасивно-агресивним по відношенню до моєї дружини і думав, що це смішно.

«Водій тоді також намагався пояснити, що він ніколи раніше не водив фургон і що моя дружина має засмучуватися, бо він не заробить у цей день грошей, а також втратить роботу».

Менеджер проекту Джон, 38 років, у середу написав у Твіттері, щоб повідомити DPD про аварію, написавши: «Водій DPD збив і розбив світло перед нашим будинком.

Як мені вирішити цю проблему? Я маю інцидент на камеру, яким я з радістю поділюся».

Представник DPD сказав: «Нам дійсно дуже шкода бачити збитки, завдані нашим водієм, і реакцію, яка далеко не відповідає поведінці, якої ми очікуємо від наших людей.

“Місцевий склад проводить повне розслідування, і ми вже зв’язалися з покупцем, щоб відшкодувати збитки”.