ШОКУЮЧИ кадри показують жорстокі наслідки падіння автомобіля з висоти 30 футів з історичного шотландського мосту.

Одного 46-річного чоловіка було доставлено до Королівського лазарету Единбурга після інциденту минулої ночі у Східному Лінтоні, Східний Лотіан, внаслідок якого автомобіль був повністю зруйнований.

Водій «залишається стабільним» у лікарні, і поліція продовжує розслідування причин аварії, доки дорога залишається закритою.

Toyota впала на землю з висоти 30 футів. Кредит: Джонатон Фаулер

Шокуючі кадри показують перевернуту білу Toyota Yaris, яка була повністю знищена після падіння з моста, збудованого у 1560 році.

Перевернутий дах автомобіля лежить на купі цегли та щебеню мостів, у той час як передня частина автомобіля ледве висить на основному корпусі автомобіля.

На одному зображенні зверху видно купи цегли та щебеню, що лежать поряд з розбитою Toyota, тоді як нутрощі деяких автомобілів плавають у річці Тайн.

Жорстока аварія залишила променистий пролом у 462-річній стіні мосту, яка, здається, має ширину не менше восьми футів.

Тойота впала з мосту
Поліція з’ясовує, як сталася аварія. Кредит: Джонатон Фаулер

Стіна тепер оточена великими помаранчевими бар’єрами та червоною та білою стрічкою, що йде за машиною, що падає з мосту.

Виступаючи сьогодні, представник поліції Шотландії сказав: «Офіцерів викликали до автокатастрофи на Стейшн-Роуд, Іст-Лінтон, близько 23:30 у середу, 17 серпня 2022 року.

«46-річного чоловіка було доставлено до Королівського лазарету Единбурга, де його стан залишається стабільним.

“З’ясування причин аварії триває, дорога залишається закритою”.