DEADLINE Information раді повідомити, що часті партнери Capital Metropolis Press висвітлюватимуть шотландський футбольний сезон 2022/23.

Capital Metropolis Press, постачальник спортивного контенту в різних втіленнях, візьме на себе кермо влади напередодні нового сезону.

Маючи багатий досвід, Даррен Джонстон, який приєднався до Столична преса 2003 року – і його колега Ієн Коллін буде чоловіком на трибунах.

Заснована в Единбурзі і вже більше двох десятиліть висвітлює спортивні події, Capital Metropolis Press приділяє основну увагу футболу.

Capital Metropolis Press надасть неперевершене висвітлення сезону 2022/23. Фото Тоні Куенка на Unsplash

Оскільки їхня увага зосереджена, зокрема, на двох столичних шотландських командах Hearts та Hibs, читачі можуть очікувати на високоякісний контент у найближчі тижні та місяці.

Контент включатиме останні новини обох клубів у вигляді тематичних матеріалів, інтерв’ю з гравцями та менеджерами, а також післяматчеву реакцію на ігри.

Оскільки обидві команди в даний час проходять передсезонну підготовку, команда забезпечуватиме всебічне та неперевершене висвітлення обох сторін, оскільки сезон 2022/23 обіцяє бути захоплюючим.

Deadline Information раді, що Capital Metropolis Press висвітлює спортивні події, і з нетерпінням чекають на якісний контент, який команда, безсумнівно, продовжить пропонувати.