Компанія EASYJET розгорнулася і вибачилася за відмову покрити вартість готельного рахунку матері-одиначки, коли вона залишилася в скрутному становищі через скасований рейс.

Ніккі Кіркланд з Гроувілья, Джерсі, зажадала витрати від бюджетної авіакомпанії після того, як її рейс було скасовано минулого місяця, внаслідок чого вона застрягла в Лондоні більш ніж на 48 годин.

Ніккі, головний тренер Спеціального гімнастичного клубу Джерсі, поверталася зі змагань разом із двома іншими волонтерами та трьома спортсменами-інвалідами, які всі були змушені шукати, де зупинитися.

Група у номері готелю.

Однак, будучи вимушеною розщедритися на готель, EasyJet відшкодувала 47-річному чоловікові лише половину витрат, незважаючи на те, що групі довелося залишитись на дві ночі.

Внаслідок скасування рейсу співробітник служби підтримки Ніккі був змушений пропустити два робочі дні.

Вона була розчарована і спантеличена, коли вчора отримала відповідь на свою заяву, в якій говорилося, що готель буде покритий лише на одну ніч.

EasyJet повідомила: «Наша команда розглянула вашу претензію і ми раді підтвердити, що частково сплатимо вам заявлені витрати.

«Будь ласка, дивіться розбивку нижче за витратами, які можуть бути відшкодовані.

«Готель та проживання. Необхідна сума: 675 фунтів стерлінгів.

«Сума відшкодування: 337,50 фунтів стерлінгів.

“Приймається тільки на одну ніч.”

Проте, зіткнувшись із негативною реакцією на своє рішення, авіакомпанія тепер розгорнулася і пообіцяла покрити весь рахунок у 675 фунтів стерлінгів.

Виступаючи сьогодні, представник EasyJet сказав: «Ми шкодуємо, що рейс пані Кіркланд з Лондона Гатвік до Джерсі, на жаль, було скасовано через затримку наземного обслуговування в аеропорту Гатвік, що означало, що рейс не зміг приземлитися до Джерсі до комендантського. години в аеропорту.

«Хоча ми надали клієнтам варіанти перебронювання чи отримання відшкодування, а також розміщення в готелі, де це можливо, та повідомили всім клієнтам, таким як пані Кіркланд, які організували свої власні, що вони будуть відшкодовані, ми знаємо, що варіанти рейсів були обмежені на деяких маршрутах цього часу і повністю оцініть труднощі, які це викликає у групи.

«Ми зв’язалися з пані Кіркланд, щоб вибачитися за її досвід і затримку відшкодування всіх її витрат через непорозуміння з боку радника, що допомагає їй, і тепер ми повністю відшкодували їй витрати».

Зліва направо: Хлоя Рассел, 23 роки, Джессіка Вієйра, 24 роки, Джанін Кері, 58 років, Джозі Кері, 19 років, Алекс Вітлі, 19 років, і Ніккі Кіркленд, 47 років.

Виступаючи сьогодні, Ніккі сказала: «Вони кажуть одне пресі, а мені інше. Це дійсно збиває з пантелику.

«На одному подиху вони кажуть, що відшкодували мені повністю, а на іншому просять надіслати ще більше деталей, коли я вже все їм надав.

«Я не знаю, у що вони грають. Зрештою, з їхньої вини нам довелося провести там два додаткові дні.

«Ми були порядні з нашими витратами, ми зупинилися в найдешевшому готелі, який змогли знайти, і навіть не пообідали в один із днів! Вартість деяких готелів, які ми розглядали, перевищувала 1000 фунтів стерлінгів.

«Деякі люди обрали б їх, але ми просто хотіли десь ближче та дешевше.

«Нам довелося звернутися до благодійної організації в Джерсі по гроші, щоб ми могли дозволити собі ці додаткові два дні, на які ми не розраховували.

“Я досі не отримав свій перший платіж, але вони сказали, що це може зайняти до семи робочих днів”.