Дві нові дегустаційні сцени на площі Сент-Ендрю та Соборній площі у новому кварталі Сент-Джеймс мають повну програму заходів, що складається з 650 вистав.

Після оголошення про розширення програми традиційних вуличних заходів на нові майданчики в центрі міста, команда Fringe Society була схвильована рівнем підтримки, яку художники надали новим просторам.

На площі Святого Андрія перебуватиме команда TikTok, яка вестиме пряму трансляцію у різні дні протягом серпня.

Цього року вуличні заходи Fringe Competition отримають дві нові сцени, виступи яких транслюватимуться по всьому світу через TikTok. (C) Девід Монтьєт-Ходж, 2019

Джеймс Стаффорд, голова відділу спільноти та партнерства TikTok UK, сказав: «Ми вестимемо пряму трансляцію зі сцени TikTok Taster Stage на Сент-Ендрюс-сквер протягом усього фестивалю.

“Отже, якщо вам пощастило опинитися в Единбурзі або ви хочете налаштуватися на TikTok здалеку, магія Fringe буде більш доступною, ніж будь-коли раніше”.

На нових сценах, запланованих щодня з 11:00 до 18:00, можна скуштувати Fringe у Новому місті, де виконавці беруть участь у 650 виступах на обох сценах.

Від музики до магії, від танців до комедії, від театру до цирку — у серпні кожен знайде щось для себе.

У кварталі Сент-Джеймс дегустаційна сцена на Соборній площі стане першим заходом, який відбудеться у цьому новому просторі.

Глядачам пропонується повторно відвідати дві сцени, виконавці змінюються протягом дня.

Дегустатори були розроблені, щоб дати відвідувачам можливість познайомитися з роботами артистів, перш ніж бронювати квиток, щоб побачити їхнє повне шоу.

Шона Маккарті, генеральний директор The Edinburgh Fringe Society, сказала: «Цього літа ми раді можливості розширити програму Road Occasions на нові місця в Новому місті.

«Було чудово бачити, як багато артистів скористалися цими можливостями, і ми закликаємо всіх, хто відвідує ці райони, зайти, щоби відчути смак фестивалю Fringe.

«Ми вдячні нашим спонсорам та партнерам за підтримку нашого розширення Road Occasions і з нетерпінням чекаємо на можливість спостерігати за виступом як наживо, так і в цифровому форматі на TikTok».

Щоб дізнатися більше про спеціальне освітлення Edinburgh Fringe в Deadline Information, натисніть тут.