Група готельного сектора SCOTS оголосила про своє останнє підприємство з продажу житлової нерухомості, об’єднавшись із професіоналом галузі.

Група компаній Fusion, яка працює у секторах готельної комерційної нерухомості, готельного бізнесу, а також у секторі зустрічей та заходів, оголосила, що тепер вона також займається продажем житлової нерухомості.

Fusion раніше досяг успіху завдяки Drysdale & Firm, своєму агентству комерційної нерухомості, що займається виключно готельним сектором, яке зробило собі ім’я на продажу готелів.

Тепер компанія об’єдналася з провідним спеціалістом з нерухомості Джуді Шілдс, щоб спільно запустити Rio Residential.

Джуді Шілдс (у центрі) отримуватиме підтримку протягом усього нового підприємства від директора Fusion Алекса Маккая (ліворуч). (Зображення надано Benefit PR разом із релізом)

Як і Drysdale & Firm, яку щодня очолює Стюарт Драйсдейл, Rio Residential буде окремою компанією у складі Fusion.

Джуді Шилдс, 31 рік, із Данблейна, Стерлінг, останні вісім років працювала в секторі житлової нерухомості на керівному рівні.

Завдяки тому, що списки вже ведуться від Стерлінга до Единбурга і до шотландських кордонів, Rio Residential прагне охопити всі аспекти продажу житла, включаючи проекти реконструкції, пошук нерухомості та поза ринком.

Будучи самостійним брендом у Fusion, Джуді співпрацюватиме та спілкуватиметься з директором Fusion Алексом Маккаєм.

Алекс просуватиме і підтримуватиме Rio Residential в рамках свого великого портфеля готельних підприємств, включаючи The Isle of Skye Visitor Home та Outdated Church buildings Home, Dunblane.

Інший суббренд Fusion, Lodging Providers, займається бронюванням та маркетингом низки готелів, парків із самообслуговуванням, пансіонів та апартаментів з обслуговуванням по всій Шотландії.

Завдяки тому, що служби розміщення в даний час пережили двадцятикратне зростання під час пандемії, Fusion тепер володіє, управляє, управляє або підтримує понад 2000 номерів по всій Шотландії, обробляючи та сприяючи транзакціям на суму понад 16 мільйонів фунтів стерлінгів.

Створення бренду житлової нерухомості – це ще один крок Fusion у її відносинах з нерухомістю.

Багато його готельних брендів були розроблені на основі старих, занедбаних або старих будівель, яким був наданий «домашній стиль» Fusion.

Джуді сказала, що з нетерпінням чекає на можливість привнести новий підхід в індустрію нерухомості і хоче керувати своїм агентством з великою перевагою у сфері американської нерухомості.

Коментуючи запуск бізнесу, вона сказала: «Я рада запустити Rio Residential у партнерстві з Алексом та The Fusion Group.

«Ми обоє поділяємо бажання струсити речі на благо клієнта».

«Створити власне агентство це те, чим я давно хотів зайнятися.

“Я відчуваю, що завдяки підтримці Алекса як перевіреного підприємця настав час використовувати ті численні можливості, які я бачу зараз у сфері житлової нерухомості, яка переживає справжній бум”.

«Власність в Единбурзі занадто довго стояла на своєму, я хочу все струсити і зробити по-іншому і краще».