Менеджер «Хартс» Роббі Нейлсон з нетерпінням чекає на зустріч із колишнім товаришем по команді та новим босом «Хібс» Лі Джонсоном, але сповнений рішучості зробити так, щоб право хвастощів у дербі залишилося за Горги.

Пара влилася в успішну команду Hearts, яка розділила Outdated Agency та виграла Кубок Шотландії у 2006 році, і з того часу підтримує зв’язок.

Джонсон навіть відправив Нейлсону іронічне попередження під час його подання як менеджер Істер-Роуд минулого місяця, сказавши: «Я йду за тобою, кучерявий палець на нозі».

Це зауваження належало до того, що, за словами Джонсона, було спритною здатністю правого захисника навісити м’яч.

Нейлсон знаходиться в Іспанії з командою Hearts на тренувальному зборі (фото надане Hearts FC)

Помічник Джонсона Джеймі Макаллістер також був частиною команди «Хартс» 16 років тому, і вони зустрінуться віч-на-віч у другий вікенд сезону прем’єр-ліги, коли «Хартс» вирушать до Лейта.

Нейлсон, чия команда Hearts — це команда, яку потрібно обіграти за межами Outdated Agency після того, як вона посіла третє місце у прем’єр-лізі минулого сезону, сказав: «Ві Джонно, я дуже добре його знаю. Джеймі також. Я грав із ним кілька років.

«Ми мали розмови тут і там, але коли приходить дербі, приходить дербі, і всі хочуть перемогти.

«Я трохи підтримував зв’язок з Лі з того часу, як ми грали, повертаючись назад і вперед.

«Я знаю його з того часу, як він приїхав сюди 2006 року, і ми завжди підтримували зв’язок.

«Приємно знову бачити його в управлінні, але, сподіваюся, він не досягне успіху!»

Единбурзьке дербі вже було записано в щоденнику обома групами вболівальників, але «Хартс» прагнутимуть переможного початку кампанії тижнем раніше, коли вони приймуть «Рос Каунті».

“Хартс” перебувають в Іспанії на тренувальному зборі, і сьогодні ввечері “Хартс” активізують свою підготовку, провівши товариський матч проти “Європи” з Гібралтару.

Тим не менш, Нілсон, чия команда також увійде до Ліги Європи на етапі плей-офф 18 серпня, наполягає на тому, що вся їхня увага зосереджена на матчі з графством, незважаючи на хвилювання дербі всього через вісім днів.

Він сказав: «Ви хочете грати у цих великих іграх, але ми повинні зосередитися на домашньому окрузі Рос і переконатися, що ми його виграємо.

«Після цього ми маємо європейські ігри, які потрібно вкласти в ліжко.

«Дербі, так, ви завжди думаєте про це, коли воно приходить, але першим має бути округ Росс, і будьте готові до цього».

Нейлсон тим часом наполягає, що був радий, коли Hearts підписали контракт з Каєм Роулзом до того, як він підвищив свій авторитет на міжнародній арені.

Захисник перейшов із «Сентрал Кост Марінерс» 9 червня, лише через тиждень після того, як дебютував за Австралію у товариському матчі проти Йорданії.

Потім Роулз вразив, коли Socceroos обіграли ОАЕ та Перу та забезпечили собі місце на чемпіонаті світу в Катарі.

24-річний футболіст приєднається до команди, коли вони повернуться з Іспанії, після того як він і правий захисник Хартс Натаніель Аткінсон отримали додаткову відпустку після своїх подвигів в Австралії.

Нейлсон сказав: «Ми були раді отримати його до того, як почалася його міжнародна кар’єра. Ми знали, що він добрий гравець, який буде в команді, але очевидно, що він грав в обох іграх і показав себе дуже добре. Думаю, він стане для нас чудовим гравцем».

У нас є Аткінсон і Кеммі Девлін, тому це дає цим хлопцям пряник, щоб вони або залишилися там, або потрапили до складу збірної на чемпіонат світу. Це чудово і для нас».