МЕДСЕСТРА була звільнена після того, як була визнана винною в низці сексуальних посягань, включаючи поцілунки з «вразливою» мешканкою будинку для літніх людей.

Джонатан Рейєс визнав сім пунктів звинувачення у сексуальному насильстві під час судового розгляду в Королівському суді Базілдона, Ессекс, у жовтні минулого року.

55-річний чоловік скоїв свої злочини в період з березня по жовтень 2019 року, коли працював у будинку для людей похилого віку Boscombe Lodge в Саутенд-он-Сі.

У цей період він зґвалтував чотирьох співробітників і навіть поцілував одну «вразливу» співробітницю, коли вона впала на нього спиною.

Джонатан Рейєс зізнався у семи епізодах сексуального насильства.

Суд дізнався, що пан Рейєс приділяв своїм жертвам «постійну небажану увагу», змушуючи їх відчувати занепокоєння та дискомфорт.

З’ясувалося, що колишня медсестра без згоди схопила своїх жертв за талію.

Незважаючи на визнання у своїх злочинах, опікун уникнув в’язниці після того, як був засуджений до 23 місяців позбавлення волі умовно на 24 місяці.

Комісія Ради медсестер і акушерок (NMC) заявила, що пан Рейєс не виявив каяття, заявивши, що більше не хоче брати участь у процесі, згідно з яким його слід виключити з реєстру.

Після одноденного слухання у понеділок комісія NMC ухвалила виключити Рейєса з реєстру.

Надаючи подробиці звинувачень, комісія написала: «19 грудня 2019 року пана Рейєса заарештували за підозрою в п’яти випадках сексуального насильства.

«У період з березня по жовтень 2019 року, працюючи в будинку, пан Рейєс, як повідомляється, зґвалтував чотирьох співробітників і був свідком того, як цілував літню мешканку.

«Пан Рейєс був засуджений 25 лютого 2021 року та 11 серпня 2021 року порушуючи Закон про статеві злочини 2003 x 7».

Приймаючи рішення, комісія заявила: «Комісії не було представлено жодних доказів будь-яких прозрінь, роздумів чи каяття пана Реєса щодо його дій, а також нічого, що продемонструвало б, що він розуміє вплив, який його дії могли мати. на колег, пацієнтів, громадськість та ширшу професію.

«Комісія визнала, що рівень ризику не змінився, оскільки пан Рейєс відмовився від участі в регулюючих розглядах, і немає жодних доказів того, що він робив якісь спроби виправити свої дії.

«Комісія також зазначила, що дії пана Реєса стосувалися вразливого пацієнта. Комісія визнала, що зберігається ризик заподіяння шкоди суспільству та ризик повторення.

«Врівноважуючи всі ці фактори і взявши до уваги всі докази, подані їй у ході цієї справи, комісія визначила, що відповідною та пропорційною санкцією є постанова про виключення.

«Комісія визнала, що цей наказ був необхідний як для захисту громадськості, так і для того, щоб наголосити на важливості підтримки суспільної довіри до професії, а також дати громадськості та професії чітке уявлення про стандарт поведінки, який вимагається від дипломованої медсестри. ”