Рейтинг: 4/5

П’ЄР Новеллі повернувся на периферію цього року, принісши з собою те, що мало стати його появою в Monkey Barrel Fringe в 2020 році, Чому я не можу просто насолоджуватися речами?

П’єр оцінює більшість речей на 6/10 і проводить шоу, намагаючись зрозуміти, чому він бачить світ не так, як усі інші, і більшість речей для нього просто прекрасно.

При цьому він використовує анекдоти про риб’ячу кров, «гобліну сечі» Чарльза Діккенса та багато іншого у веселій демонстрації інтелектуальної комедії спостережень.

Спеціальний випуск П’єра на YouTube 2022 Quiet Ones набрав більше 80 000 переглядів з моменту завантаження в січні. (С) Карла Гоулетт.

Він переслідує Gen-Z за їхнє надмірне використання гіпербол і приховує своє розчарування людьми, які, здається, надто сильно насолоджуються речами.

Багатослівна розповідь про розумовий процес, що привела його до питання «чи солена кров риби», є особливою родзинкою його шоу, його довга звивиста і злегка випадкова структура важко встежити, проте це структура, яка додає деяку безперервність. для його набору.

Це, а також просто смішно бачити, як внутрішня робота цієї історії одержима розумом коміка.

Інтелектуальний матеріал П’єра у поєднанні з його дуже промовистим словниковим запасом та витонченою подачею надають йому зрілого та елегантного стилю коміка, який робив це десятиліттями.

У нього приваблива сценічна манера триматися, важко відірвати увагу від цієї людини, оскільки вона впевнено справляється зі своїм годинниковим сетом.

Він мав достатньо часу, щоб попрацювати над цим шоу, і це видно.

П’єр Новеллі має побачити, як цей маргінал приєднається до нього, щоб із задоволенням обговорити його проблеми у комедійному клубі Monkey Barrel, перш ніж він продасться.

Щоб дізнатися більше про спеціальне освітлення Edinburgh Fringe в Deadline Information, натисніть тут.