Хлоя Петтс привезла своє шоу Transience до Единбурга для свого дебюту Fringe, і воно, безумовно, не розчарувало.

Хлоя кидає своїм досвідченішим друзям-комікам справжній виклик, коли справа доходить до того, щоб перевершити її комфортне, переконливе та впевнене шоу на верхньому поверсі Pleasance Courtyard.

Хлоя досліджує важливі та серйозні розмови, такі як боротьба з місгендером та ґендерною ідентичністю – обидві теми були досліджені в рамках шоу на основі її власного досвіду.

Хлоя щойно підтримала Еда Гембла в його турне Electrical 2022 Великобританією. (С) Метт Крокет

Хлоя починає з пояснення свого підліткового досвіду та своїх проявів жіночності за допомогою фотографії себе в молодості та переходить до пояснення того, як вона еволюціонувала, щоб прийняти «культуру хлопців».

За словами Хлої, вона описує себе як таку, що володіє «енергією великого члена», а також згадує чоловічі туалети протягом усього знімального майданчика.

Особливо вражає, як бездоганно Хлоя могла говорити ці теми, зберігаючи у своїй безпомилковий гумор.

На початку своєї кар’єри Хлоя показала, наскільки вона хороший оповідач і як добре вона може керувати шоу, при цьому випромінюючи впевненість.

Дозволивши учасникам взяти участь у шоу, Хлоя ставила запитання, шукала думки і весело глузувала з своєї аудиторії, що викликало розчулення в натовпі.

Підкреслю, що не вся участь була запланована.

Один із ключових моментів шоу був абсолютно несподіваним: один із глядачів видав звук, який застав Хлою зненацька і викликав у неї напад сміху.

Подібні моменти в шоу зробили його таким захоплюючим, яким воно було, Хлоя була справжньою та доброзичливою, і це зробило його бажаним місцем для всіх.

Хлоя – блискучий комік, і вона робить це без особливих зусиль, контролюючи як свій знімальний майданчик, так і аудиторію. По-справжньому талановитий та гостинний комікс.

Ви можете потрапити на шоу Хлої з 3 по 28 серпня нагорі до Pleasance Courtyard о 18:00.

Щоб дізнатися більше про спеціальне освітлення Edinburgh Fringe в Deadline Information, натисніть тут.