СПЕЦІАЛЬНИЙ захід Fringe було проведено у McEwan Corridor, щоб зібрати гроші для благодійної організації The Mind Tumor Charity.

У понеділок увечері на заході був присутній зірковий склад коміків, у тому числі Джейсон Бірн (ведучий), Джон Бішоп, Мейсі Адам, Ріс Ніколсон, Філ Ван та інші.

Захід був проголошений величезним успіхом, загалом було зібрано понад 32 000 фунтів стерлінгів.

Underbelly подвоїв дохід від квитків на захід у розмірі 15 000 фунтів стерлінгів, щоб подвоїти пожертвування до благодійної організації Mind Tumor Charity, яка була зібрана разом із пожертвами на суму понад 2 000 фунтів стерлінгів.

У програмі Large Mind Tumor Profit 2022 взяв участь зірковий склад, який збирав гроші від імені Алфі Бартлама.

Захід був натхненний семирічним Алфі Бартламом, сином директора Underbelly Еда та його дружини Люсінди, які померли від пухлини головного мозку у 2019 році.

100% від загального доходу від продажу квитків підуть прямо до благодійної організації The Mind Tumor Charity, а Ед Бартлам підтвердить, що кожну копійку цієї суми буде виділено Underbelly.

Сам Underbelly в даний час зібрав 132 тисяч фунтів стерлінгів для цієї важливої ​​мети тільки за рахунок цих щорічних посібників.

Ед Бартлам, співзасновник Underbelly, сказав: «Благодійна організація боротьби з пухлиною головного мозку – неймовірно важлива причина для підтримки.

«Underbelly пишається тим, що зібрав понад 32 000 фунтів стерлінгів, і продовжуватиме розповсюджувати інформацію та збирати якнайбільше для цієї недостатньо фінансованої та важливої ​​роботи.

«Як я сказав неймовірній аудиторії, зібрані гроші підуть на конкретне випробування педіатричного лікування у Кембриджі, яке має реальний потенціал, щоб переломити ситуацію з деякими особливо агресивними пухлинами головного мозку у дітей.

«Я дякую чудовим артистам, які виступили цього вечора, всім глядачам за їх непохитну підтримку і закликаю всіх копнути глибше і подумати про те, щоб зробити пожертву через нашу сторінку JustGiving».

Дослідження пухлин головного мозку серйозно недофінансуються у Великобританії, проте вони є найбільшою причиною смерті від раку серед людей молодших 40 років.

Щорічно у Великій Британії діагностується близько 500 дітей та молодих людей, але час діагностики більший, ніж у багатьох інших країнах.

Нова кампанія «Краще безпечно, ніж пухлина», організована благодійним фондом «Пухлина головного мозку», спрямована на підвищення поінформованості про загальні ознаки та симптоми у дітей та дорослих, щоб спонукати громадськість звертатися до лікаря за будь-якими тривожними чи стійкими симптомами.