Забудовники колишнього будинку престарілих у Ньютон-Мірнс повернулися до креслярської дошки та розробили альтернативний план, вислухавши думку місцевих мешканців.

Dundas Estates в даний час шукає думки з приводу пропозиції побудувати всього 18 окремих будинків на місці колишнього будинку престарілих Mearnskirk Home після розгляду думок місцевого співтовариства, які висловили стурбованість з приводу початкового проекту.

Житловий комплекс із п’ятикімнатних будинків на упорядкованій території може бути побудований як альтернатива запропонованій забудові на 65 квартир.

Процес віртуальних консультацій у лютому та березні виявив думки сусідів щодо дизайну та щільності планування квартир. Респонденти попросили більш традиційний дизайн, включаючи скатні дахи замість плоских дахів, червону цеглу для вирівнювання із сусідніми пам’ятками архітектури та міцніший фасад до Мірнскірк-роуд.

Альтернативна пропозиція, висунута Dundas Estates, також спрямована на вирішення проблем, пов’язаних із паркуванням автомобілів та збільшенням транспортного потоку.

Майк Ендрюс, менеджер із земельних ресурсів та розвитку в Dundas Estates, сказав: «Ми вислухали місцеву спільноту і розробили цю альтернативну пропозицію, яка, на нашу думку, має велике значення для врахування їх думки про те, як вони віддали б перевагу розвитку колишнього сайту Mearnskirk Home, щоб продовжити.

«Початкова реакція мешканців та сусідів була дуже прихильною, і ми хотіли б закликати інших поділитися думками про наше альтернативне бачення того, як цю занедбану ділянку можна було б повернути у користування.

«Коли ми розпочали громадські консультації щодо нашого початкового плану, ми ясно дали зрозуміти, що хочемо повною мірою взаємодіяти з місцевою спільнотою, і обмін думками та отриманою інформацією був надзвичайно корисним для формування структури та форми цієї альтернативної пропозиції.

«Ми вважаємо, що альтернативний стиль забудови — з меншою щільністю — потенційно досягнутий, і він співчуває та шанобливо ставиться до обстановки колишніх лікарняних будівель та ширшого маєтку Мирнськірк».

Зберігаючи спільноту як основний пріоритет, забудовник також визначить відповідне місце для улюбленої місцевими жителями бронзової статуї Пітера Пена, яку Дандас тимчасово прибрав з території для безпечного зберігання перед знесенням будинку для людей похилого віку.

Після консультації плани будуть розглянуті, і до Ради Східного Ренфруширу буде подана офіційна заявка на планування, після чого подання можуть бути зроблені безпосередньо до Ради.

Dundas Estates – це відзначена безліччю нагород, доброзичлива та незалежна компанія з будівництва будинків, яка створює будинки, в яких люди почуваються чудово, і націлена на створення гостинних, інтегрованих спільнот. Це гордо незалежна компанія, що належить шотландцям, з великим досвідом будівництва будинків із гарним дизайном.

Для отримання додаткової інформації про плани та про те, як відвідати консультацію, відвідайте: www.mearnskirkroad.information