Міра цінності пропозиції бутикового маркетингового агентства Development In a different way з Глазго ще раз наголошується на тому факті, що його клієнти претендують не менше ніж на сім престижних національних нагород.

Компанія Development In a different way, яка націлена на сектор нерухомості в Шотландії і працює в ньому, здобула солідну репутацію з тих пір, як була заснована шість років тому, показуючи компаніям, як вони можуть виділитися серед своїх конкурентів.

Тепер чудова група компаній, з якими працювали цифрові креативники агентства, була номінована на цьогорічну премію Scottish Dwelling Awards, незалежну програму, яка відзначає видатні досягнення в житловому співтоваристві країни.

Девід Родді з Development In a different way (зображення надана Blueprint Media)

Переможці премії, покликаної допомогти будівельникам та житловим асоціаціям більш ефективно просувати свою нерухомість, будуть оголошені завтра (23 червня) на урочистій вечері у готелі DoubleTree by Hilton Glasgow Central.

Підприємець Девід Родді, який заснував Development In a different way у 2016 році, сказав: «Ми просто прагнемо позбавитися шуму навколо маркетингу, і наша команда невпинно працює з розробниками, щоб втілити в життя їхні маркетингові ресурси та рекламні матеріали».

«У нас є визначні навички у створенні контенту, розробці веб-сайтів, CGI-зображеннях, графічному дизайні та маркетинговій стратегії, і це підтверджується відмінними відносинами, які ми маємо з деякими з найбільших гравців на ринку».

«Ми бажаємо всім номінантам на церемонії нагородження удачі цього вечора і з нетерпінням чекаємо на продовження роботи з багатьма з них у міру їхнього просування до ще більших успіхів».

Агентство працює з відомими професіоналами в галузі нерухомості, такими як Savills, Knight Frank, Rettie та Corum, та створює маркетингові матеріали безпосередньо для забудовників. Номінанти на премію, з якими він працював, включають:

· Carmichael Houses, для якого був створений новий веб-сайт і набір маркетингових матеріалів. Він був номінований у двох категоріях;

· MNM Developments, для якої було розроблено інтелектуальний онлайн-додаток для підбору квартир;

· Huntly Houses, для яких були створені фото- та відеоконтент для демонстрації The Works;

· MacKenzie Residential, для якого вона розробила нову брошуру для свого проекту Walled Backyard;

· Tulloch Houses, тепер частина Springfield Group. Компанія Development підготувала контент для розробки Maples в Інвернесі, яка також номінована окремо.

Девід Родді, який має ступінь магістра в галузі цифрового маркетингу, встановив тісні стосунки з Університетом Західної Шотландії та працює з викладачами та студентами над досвідом роботи на ринку. Development In a different way також приділяє велику увагу новим технологіям та тому, як вони вплинуть на маркетингове середовище.

Він сказав: «Найближчими роками ми з нетерпінням чекаємо на можливість працювати з великими забудовниками, агентами з продажу та власниками бізнесу, розробляти кращі маркетингові кампанії та забезпечувати для них максимально можливу віддачу від інвестицій».