Хорхе Грант зізнається, що радий можливості вперше познайомитися із шотландським та європейським футболом після переходу до «Хартсу».

Динамічний півзахисник учора приєднався до трирічного контракту, що підлягає міжнародному дозволу після того, як команда Горги заплатила Пітерборо неназваний гонорар.

Грант приєднався до команди Роббі Нейлсона на їхньому тренувальному зборі на півдні Іспанії, і йому не терпиться приступити до того сезону, який стане незабутнім для «Хартс» як усередині країни, так і на континенті, де вони гарантували футбол групового етапу до Різдва.

Грант приєднався до команди на передсезонних зборах Іспанії (на фото: Hearts FC).

27-річний футболіст розпочав свою кар’єру в «Ноттінгем Форест» і провів час в оренді в «Ноттс Каунті», «Лутон Таун» та «Менсфілд».

Він переїхав до Лінкольн-Сіті у 2019 році і забив 17 голів у сезоні 2020/21, щоб заробити перехід у чемпіонат із «Пітерборо».

Минулий сезон пішов не так, як планувалося, але Ґрант дуже радий, що переїхав на північ від кордону.

Грант сказав: «Я у захваті, це було давно. Це було на картах протягом чотирьох або п’яти тижнів, та ми нарешті дісталися до цього, та я дуже щасливий бути тут.

«Це щось інше, виклик для мене полягав у тому, щоб виїхати з дому та проявити себе в лізі, в якій є чудові ігри, в яких я можу продемонструвати свої таланти.

«Жеребкування Європи також величезне, і кожен, хто приєднується, може сказати, що якість зростатиме, бо так і має бути у цих великих іграх у Європі.

«Я міг би зробити те саме, що і всю свою кар’єру, і залишитися в першій лізі, але я подумав: «Давайте зробимо це».

«Я провів невелике дослідження, поговорив з керуючим та Джо Севеджем (спортивним директором) про клуб, і вони розповіли мені про історію, останні кілька років виходу у фінал кубка, підвищення та третього місця».

знайоме обличчя

Грант був радий побачити знайоме обличчя в роздягальні, яке ненадовго перетнулося з Баррі Маккеєм у Ноттінгем Форест.

Він додав: «Коли Баррі приєднався до «Ноттінгем Форест», я все ще був там, а потім пішов у найм.

«Приємно його бачити, він вітав мене, і я тільки-но почала жити в одній кімнаті з Алексом (Кокрейн), і досі він брав мене під своє крило.

«Дежурний та Джо сказали, що вони справді хочуть мене, це приємно бути бажаним.

«Начальник пояснив мені, як грає команда, і я відчув, що вписуюсь у цю систему. Це буде виклик, це абсолютно нове для мене, але я з нетерпінням чекаю на це».

Грант забив всього два голи в 29 матчах за «Пітерборо» минулого сезону, але непохитний у тому, що зможе розважити вболівальників «Хартс» в останній третині.

Він додав: «Мені подобається бути залученим до гри якнайбільше, намагатися увійти до неї та намагатися впливати на команду.

«У майбутньому мені подобається забивати голи та асистувати, і маю хороші стандартні положення, і, сподіваюся, я зможу це реалізувати.

«Я хочу бути захоплюючим і змусити фанатів підвестися зі своїх місць, і, сподіваюся, я зможу це зробити».

П’яте прибуття

Грант є п’ятим літнім прибуттям менеджера Нейлсона після підписання Алана Форреста, Льюїса Нейлсона, Кая Роулза та Алекса Кокрейна.

Нейлсон сказав: «Я дуже радий прийняти Хорхе, оскільки ми продовжуємо будувати нашу команду для історичного сезону.

«Він досвідчений гравець, який привнесе динамізм і хитрість в останню третину поля, і я з нетерпінням чекаю на можливість попрацювати з ним.

«Команда починає формуватися, але ми ще не закінчили, і я сподіваюся, що найближчими тижнями продовжимо покращувати її якість».

Спортивний директор Севідж сказав: Ми всі щасливі, що змогли вивести Хорхе на лінію і змусити його приєднатися до нас в Іспанії.

«Він справді талановитий гравець, і ми визначили його деякий час тому як людину, яка може принести користь команді, тому чудово, що вона у темно-бордовій футболці.

«І знову наша рада директорів підтримала нас, щоб ми все зробили правильно, і я висловлюю свою вдячність, а також агенту Хорхе Джеймсу, який справді відіграв величезну роль у укладанні цієї угоди».