Eureka Options співпрацює з Університетом Стратклайду для забезпечення кадрового резерву

Eureka Options встановила партнерство Graduate Apprenticeship (GA) з Університетом Стратклайду, яке започаткує основу для наступного покоління лідерів компанії.

Компанія Eureka Options, один із провідних британських постачальників програмних рішень для управління бізнесом, найняла двох нових GA, які будуть поєднувати навчання на робочому місці та реальний життєвий досвід зі ступенем у галузі комп’ютерних наук у Strathclyde.

Компанія Eureka Options, фахівець із бізнес-систем, спирається на успіх першого набору GA у компанії, завдяки якому вони перейшли на повністю кваліфіковані ролі розробників у бізнесі.

Компанія Eureka Options, яка вже підтримала двох випускників на шляху до отримання чотирирічного диплома з комп’ютерних наук, тепер прийматиме та розвиватиме наступний набір багатообіцяючих талантів у свій штат із 70 співробітників.

Стефані Келлі, менеджер з персоналу та навчання та розвитку в Eureka, сказала, що фірма зі штаб-квартирою в Іст-Кілбрайді захоплена розвитком своїх власних талантів, і що учнівство випускників стало трампліном, який взяв амбітних випускників шкіл, що стали студентами, і помістив їх у бізнесі серця. .

Стефані сказала: «Життєва сила будь-якої амбітної компанії – це потік молодих талантів, які привносять свіже мислення та ентузіазм, які можна використовувати та поєднувати з досвідом старших співробітників, які знають внутрішню роботу бізнесу.

«Ми вже отримуємо користь із внеску наших перших двох аспірантів, які отримали перший ступінь з відзнакою в галузі комп’ютерних наук, і ясно, що ми маємо спиратися на цей досвід, розширюючи схему.

«Щоб формалізувати це, ми раді встановити партнерські відносини з Університетом Стратклайда, одним із провідних навчальних центрів країни в галузі комп’ютерних наук, і мати можливість запропонувати можливості іншим молодим студентам, які демонструють надії та бажання досягти успіху».

Два нових співробітники приєднаються до бізнесу після закінчення школи цього літа і працюватимуть чотири дні на тиждень в офісі Eureka Options у Південному Ланаркширі, один день відвідуючи університет та включаючи елемент домашнього навчання.

Стефані додала: «Вирішення проблем — важлива навичка, необхідна для роботи в нашому відділі розробки, і обидва наші нові ГА продемонстрували, що вони мають цю здатність під час співбесіди, а також виявляють великий інтерес до інформатики.

«Шлях учнівства для випускників — це чудовий спосіб для молодих людей заробляти під час навчання та набувати дуже важливого досвіду роботи, працюючи над здобуттям ступеня. Ми отримуємо вигоду як бізнес завдяки їхньому постійному внеску, і через чотири роки у нас є висококваліфіковані співробітники, які вже мають чудове уявлення про те, що ми робимо, і захоплюючий кар’єрний шлях на роки вперед».

Доктор Алекс Коддінгтон, заступник декана факультету природничих наук Університету Стратклайда, сказав: «Ми раді, що Eureka Options обрала нас як партнера для нашої програми учнівства для випускників, оскільки це ще більше розширює коло наших партнерів-роботодавців.

«У Strathclyde наша промислова спрямованість та зовнішня взаємодія забезпечують безпрецедентну основу для отримання учнівства найвищого стандарту, дозволяючи учням застосовувати знання та досвід на робочому місці».

Схема учнівства випускників підтримується Expertise Growth Scotland та Шотландською радою з фінансування, і станом на липень 2021 року понад 3500 осіб скористалися цією схемою, яку того року підтримали понад 500 роботодавців.

Eureka Options стала провідним постачальником бізнес-систем для програмних платформ Oracle NetSuite, а Sage розробила власний інструмент інтеграції Cloud Information Trade, який дозволяє критично важливим бізнес-системам спілкуватися один з одним.

Бізнес із річним оборотом 5 млн фунтів стерлінгів отримав широке визнання завдяки своєму досвіду в об’єднанні бізнес-систем зростаючих організацій та поєднанні технічного досвіду з персоналізованим обслуговуванням, орієнтованим на клієнта, щоб допомогти підприємствам працювати більш ефективно, результативно та прибутково.