Рейтинг: 4/5

РЕГІНАЛД Д. Хантер, визнаний і відомий комік, знову приїжджає до Fringe цього року, щоб провести годину чудового стендапу.

Реджинальд не зазнає ударів у цьому шоу, беручи на себе як американські, так і британські стереотипи.

Шоу американця, який прожив у Великій Британії 25 років, обертається навколо соціальних та політичних відмінностей наших двох країн.

Цього року мало що змінилося порівняно з його звичайним матеріалом та стилем, але й не надто потрібно.

Реджинальд безжально переслідує партію торі, а Дональд Трамп переслідує правих політиків обох країн.

Реджинальд Д. Хантер – соціальний сатирик та політичний оглядач. (С) Каш Сефф.

Він торкається тем, які інші коміки можуть не захотіти обговорювати, коментуючи найгучніші недавні скандали і примудряючись йти тонкою межею, не будучи надто обурливим.

Навичка, яку ми звикли чекати від цього експерта в галузі соціальної сатири та комедії зі спостереженнями.

Реджинальд висвітлює Меган Маркл, дурних президентів та прем’єр-міністрів, Білла Косбі (не так давно), його суперечки у твіттері з випадковими людьми, Філіпа Шофілда та багато іншого.

Реджинальд справді веселий і товариський, чудовий оповідач, який пригощає історіями зі свого життя та політичними коментарями, має дар робити повсякденне життя смішним.

Його сет сподобався всій аудиторії, і жоден жарт не змусив його розсміятися.

У нього доброзичлива і тепла манера триматися на сцені, яка заражає публіку від початку його шоу, його подача ніжна і доброзичлива, допомагаючи розслабити всю аудиторію, що ідеально контрастує із зарядженим матеріалом, який він подає.

Реджинальд вважає себе та інших коміків «соціальними комедійними детективами», які дивляться на світ під іншим кутом і знаходять кумедний спосіб дивитися на речі.

Він зізнається, що таємно вважає себе тим, хто береться за «холодні справи», які інші детективи соціальних комедій не беруть, як він сказав, «небезпечні справи».

З цим важко не погодитися, Реджинальд висвітлює матеріал, який багатьох може образити чи вважати неприємним, але робить це так добре.

Великий комік, якого варто спіймати на краю цього року, купіть квитки на його останнє шоу, поки що можете.

Щоб дізнатися більше про спеціальне освітлення Edinburgh Fringe в Deadline Information, натисніть тут.