Індивідуальний будинок для людей похилого віку співпрацює із заснуванням додаткової освіти

ЕДІНБУРГСЬКИЙ будинок для літніх людей заохочує навчання своїх мешканців протягом усього життя, оскільки він співпрацює з Відкритим університетом для створення власного коледжу.

Cramond Residence запускає “Cramond Faculty”, пропонуючи своїм мешканцям можливість зміцнити свої когнітивні функції, надавши їм можливість записатися на різні курси, що пропонуються онлайн-університетом.

Курси триватимуть від однієї до чотирьох годин, і мешканці отримають диплом за свої зусилля на запланованій щомісячній випускній церемонії у будинку для літніх людей.

Партнерство є частиною прагнення Cramond надати своїм мешканцям більш насичений та приємний спосіб життя, і ми сподіваємося, що курси дозволять його жителям освоїти нові навички та глибше поринути у предметні області на свій вибір.

Герілі Рашфорт, провідний координатор за способом життя, сказала: «Я була сповнена рішучості придумати спосіб розвинути наш підхід до діяльності, яка б кидала виклик жителям і давала їм можливість освоїти нову навичку.

«Відкритий університет відповідає всім вимогам з погляду значущої діяльності, дозволяючи резидентам обирати з кола предметних областей».

Ця можливість виявилася дуже популярною серед великої кількості мешканців будинку для людей похилого віку, які висловили свою зацікавленість в отриманні диплома.

Герілі також сказав: «Коли ми спочатку запропонували нашим резидентам ідею Крамонд-коледжу, вони виявили великий інтерес: більше половини з них хотіли взяти участь, а багато хто виявляв великий інтерес до курсів, присвячених мистецтву та історії.

Ми також бачили, що низка жителів, які живуть з деменцією від легкого до помірного ступеня, хочуть пройти деякі з запропонованих курсів. Наприкінці кожного місяця ми плануємо проводити випускну церемонію для тих, хто отримав диплом».

Cramond Residence також пропонує підтримку тим, хто хоче пройти більш тривалі та складніші курси.

Резиденти будуть застосовувати змішаний підхід до навчання на курсах за допомогою відео та інших інтерактивних елементів за допомогою технологій, доступних вдома.

Заснована в 2018 році за 8 мільйонів фунтів стерлінгів і розташована на трьох поверхах, Cramond Residence пропонує низку заходів, спеціально розроблених зі спеціалізованими приміщеннями та навченим персоналом для надання підтримки та допомоги.

Крім індивідуальної програми заходів, будинок також пропонує індивідуальні сеанси фізіотерапії з досвідченими експертами, а також спеціалізовану допомогу при деменції, яка надається в обстановці, що поєднує розкішне життя в готелі з відчуттям обнадійливості перебування у власному будинку.

Будинок шукає заявки від координаторів способу життя, кваліфікованих медсестер та помічників з харчування, з особливо високим попитом на медперсонал та помічників з догляду.

Cramond Residence пропонує високоякісний догляд для 74 мешканців, пропонуючи концепцію проживання невеликими групами в дев’яти будинках, де всі жителі користуються винятковим набором зручностей та заходів, смачною їжею та індивідуальним відходом від висококваліфікованої команди.

Ціни у будинку починаються від 1950 фунтів стерлінгів на тиждень. Щоб дізнатися більше про Cramond Residence, відвідайте: cramondresidence.co.uk/ або зв’яжіться з нами [email protected].