Провідна кур’єрська компанія тестує можливості електромобілів

DUO з однієї з провідних кур’єрських фірм країни посіли перше місце у 320-кілометровому змаганні з тестування технологій та можливостей електромобілів по всій країні.

Визнаними переможцями конкурсу Tri-hub EV стали Eagle Couriers Жакі Колтер та Вів’єн Уоллес із нашої операційної групи головного офісу.

У змаганні, організованому компаніями Transport Scotland та ChargePlace Scotland (CSP), 11 команд, що складаються з місцевих шотландських компаній, вирушили у змагання на 200+ електричних миль, починаючи та закінчуючи у Глазго.

Командам було доручено пройти сім контрольно-пропускних пунктів та відвідати три центри зарядки електромобілів, щоб випробувати можливості зарядної інфраструктури, вибравши стиль водіння, щоб підтримувати низький рівень M/kWh.

Вів’єн сказала: “Маршрут не був визначений до дня, тому ми не могли заздалегідь спланувати, де ми зупинимося, щоб отримати доступ до точки EV – це був відносно простий досвід, і він показує, що країна починає добре готуватися до майбутніх змін”.

Жаки та Вів’єн були названі переможцями конкурсу з вражаючою переможною цифрою 4,83 кВтг!

Жакі додав: «Це був справді веселий захід та чудовий спосіб випробувати можливості перед використанням цих типів транспортних засобів у майбутньому. Вишенькою на торті було демонстративно принести додому трофей!

Комерційний директор Eagle Courier Річард Бітон сказав: «Це завдання дозволило Вів’єн і Жакі випробувати масштаби зарядних мереж по всій країні та визначити, які відмінності та проблеми пов’язані з керуванням електромобілів, зрештою отримавши трохи задоволення і принісши додому перемогу. було додатковою перевагою.

Семюел Мілн, операційний менеджер Eagle, додав: «Eagle Couriers вклала значні кошти в електромобілі за останні 10 років, але технології не зовсім підходять для підтримки постачання з Шотландії до Англії, але вона стає кращою.

«Ми вітали б допомогу малим та середнім підприємствам у доступі до електромобілів і в тому, щоб вони були широко доступними, оскільки ми не маємо такої купівельної спроможності, як великі оператори автопарків. Тим не менш, у міру того, як ми рухаємося до нульового EV, ми просуватимемося вперед, і ми працюємо з персоналом та клієнтами, щоб побачити, як це буде реалізовано, залишаючись при цьому рентабельним».

Eagle Couriers — найбільша в Шотландії незалежна кур’єрська компанія, яка щодня безпечно збирає та доставляє тисячі товарів, які потребують термінового обігу по всій Великій Британії.

Фірма підтримує місцеві органи влади, державні відомства та приватний бізнес, відіграючи ключову роль під час пандемії Covid-19, доставляючи життєво важливі ліки пацієнтам та тестові набори до будинків престарілих від імені NHS.