ЖІНКА була паралізована нижче за талію після операції з вирівнювання щелепи, в результаті якої у неї розвинувся важкий функціональний неврологічне розлад.

Челсі Флінн була «спустошена», коли опритомнівши після процедури, дізналася, що її паралізувало через дистонію — захворювання, яке може призвести до м’язових спазмів та хворобливих скорочень.

19-річна дівчина була змушена пройти низку операцій на щелепі після того, як її побили хулігани в школі та напали головорізи, коли вона вигулювала свого собаку, і її випадково вдарив друг.

Челсі не дозволяє своєму паралічу заважати їй ходити. (С) Челсі Флінн

У травні минулого року їй усьоме зробили хірургічний ніж у лікарні Кент та Кентербері, де їй зробили анестезію, щоб видалити гвинти із щелепи.

Прокинувшись після процедури, у Челсі з Кента були множинні напади, і пізніше вона зрозуміла, що не може рухатися і відчувати свої ноги.

Саме тоді лікарі повідомили, що у мозку підлітка стався «неврологічний зрив» у разі відмови від анестезії, що призвело до тяжкого функціонального неврологічного розладу (ФНР).

Челсі тепер потрібне інвалідне крісло, і їй довелося адаптувати своє повсякденне життя до своєї інвалідності.

Челсі зайшла так далеко у своїй подорожі, що це не заважає їй досягати своїх цілей.
Челсі зайшла так далеко у своїй подорожі, що це не заважає їй досягати своїх цілей. (С) Челсі Флінн

Однак, незважаючи на катастрофічні хірургічні наслідки, Челсі не змогла подати скаргу, оскільки вона підписала форму, яка заперечує відповідальність NHS за хірургічні ризики.

Проте це не зіпсувало її настрій, і тепер Челсі легковажно ставиться до її історії, створюючи гумористичні освітні відеоролики в Інтернеті, щоб допомогти підвищити поінформованість про FND.

Раніше цього місяця Челсі поділилася своєю історією з TikTok, написавши: «12 травня 2021 року мені зробили операцію на щелепі, щоб видалити гвинти.

«Після операції на щелепі я не приходив до тями протягом багатьох годин, у мене було багато нападів, а потім я прокинувся паралізованим».

Відео вже зібрало понад 47 000 переглядів, 900 лайків та десятки коментарів від користувачів, які поділилися добрими повідомленнями з Челсі.

Припадки торкнулися нервів і м'язів руки Челсі, змусивши її зігнутися.
Припадки торкнулися нервів і м’язів руки Челсі, змусивши її зігнутися. (С) Челсі Флінн

Один сказав: «Тримай голову гарною. Бажаю вам всього найкращого.”

інший написав: “Це так руйнівно”.

Третій додав: “Я захоплююся вашим гумором, але мені дуже шкода”.

Четвертий відповів: “Мені так шкода, о мій бог”.

Виступаючи сьогодні (МОН), вона сказала: «21 травня 2021 року мені зробили сьому операцію. У мене гвинти були зняті як завжди. Цього разу я мала анестезію, бо минулого разу, коли мені робили операцію без неї, було дуже боляче.

«Коли я знову прокинувся, я почував себе дивно. Я довго не могла відійти від наркозу. У мене було кілька нападів, і я був дуже маячний.

«Я не знав, що відбувається. Моя щелепа загоїлася, але я не міг рухатися. Коли я прийшов до тями, в кімнаті було багато людей.

Челсі посміхається на камеру.
Челсі посміхається на камеру. (С) Челсі Флінн

«Я спробував поворухнутися, але не зміг. Мені здавалося, що у нижній частині мого тіла нічого немає. Мені здавалося, що маю тільки руки і груди, і все. Я нічого не відчував.

«Я спробував поворухнутися, але не зміг. Мені здавалося, що я звисаю з чогось чи щось зверху на мені. Я був дуже збентежений.

«Я сказав комусь, що не можу рухатися, вони перейнялися і відправили мене в іншу палату для спостереження. Мені сказали, що це могло бути пов’язане з післяопераційною анестезією, але все має бути гаразд.

«Я пробув там кілька годин, але нічого не змінилося. Потім до мене прийшов лікар і сказав: Ми думаємо, що у вас щось, зване функціональним неврологічним розладом (ФНР).

«Я був такий засмучений, що не знав, що це таке. Я спитав їх, що трапилося, і один лікар сказав мені: «Ми думаємо, що ви паралізовані».

«Я був спустошений.

«Після цього одного разу мене перевели в іншу лікарню, в їхнє спеціальне неврологічне відділення.

«З того дня я тепер борюся із повсякденними завданнями через мій FND. Моє зап’ястя повністю зігнуте в інший бік, і тепер моя долоня торкається мого передпліччя.

«У мене також було багато нападів, і іноді мій параліч посилювався. Він піднімався і спускався моєю шиєю, і я втрачав здатність ковтати, чому мені було дуже погано.

«Я не міг їсти, і мені довелося прийняти НГ [nasogastric tube].’ Все йшло під укіс. Моє харчування було низьким, і я став дуже поганим.

«Після операції до мене приходила доглядальниця на ім’я Міа Ебботт.

«Мені потрібно було все спеціально підготувати — мені потрібно було отримати лікарняне ліжко, що недобре, бо я хочу спати у своєму ліжку. Тепер мені також потрібний унітаз, щоб дістатися ванної, і сервант, яким я користуюся досі».

«Мої батьки намагалися сказати, що це вина лікарні, але в лікарні пояснили, що справа не в тому, як було проведено операцію, а в тому, що в мене стався неврологічний збій у мозку.

«Він відключився і більше не функціонував належним чином. Просто моєму тілу це не подобалося, і я підписав форми, в яких погоджувався, що будь-які ризики не будуть виною лікарні.

Мені завжди подобалося робити TikTok для розваги. Досі є відео, де я танцюю та веселюся з друзями. Як тільки я захворів, все було, як і раніше, і я публікував лише тоді, коли мені цього хотілося або якщо я мав енергію.

«Коли я повернувся до цього, я подумав, що, мабуть, є люди в такому ж становищі. І я хотів показати цим людям, що вони також можуть бути сильними».