ДОКТОР був завалений пожертвуваннями, щоб допомогти повернути його собаку додому до Великобританії після того, як його серце було розбите, коли його кохана дружина загинула у жахливій аварії.

Октавіан Балінт трагічно втратив свою дружину Ніколь Балінт після того, як вона впала з коня і отримала тяжку черепно-мозкову травму в окрузі Клер, штат Мічіган, США минулого місяця.

Заступник шерифа Ніколь померла лише через кілька тижнів після того, як пара зв’язала себе узами шлюбу, купивши пуделя Бейлі, щоб Октавіан міг попрактикуватися у своїх батьківських навичках, перш ніж разом народити дитину.

Бейлі вкрав серця Ніколь та Октавіана. (С) Октавіан Балінт

35-річний Октавіан жив із Ніколь у Мічигані, але сьогодні був змушений повернутися до Бірмінгему, Уест-Мідлендс, тому що у нього немає американського громадянства.

Ще одним жахливим ударом стало те, що вбитому горем вдівцю довелося залишити семимісячне цуценя після того, як йому нібито сказали, що авіакомпанії не мають персоналу для перевезення її в багажному відділенні.

Октавіан стверджує, що єдиний спосіб повернути улюбленого собаку — це спеціалізований транспорт для свійських тварин, який, за його словами, коштуватиме приголомшливі 6000 фунтів стерлінгів.

Октавіан, родом із Румунії, з проханням допомогти знайти Бейлі у вівторок запустив GoFundMe.

Чудесним чином протягом одного тижня кампанія зібрала понад 6200 фунтів стерлінгів від щедрих пожертвувачів, що дало йому достатньо грошей, щоб возз’єднатися зі своїм коханим собакою наступного місяця.

Поділившись своєю історією з GoFundMe у вівторок, Октавіан написав: «Я поділився Бейлі зі своєю прекрасною дружиною Ніколь, яка трагічно загинула внаслідок нещасного випадку трохи більше ніж через місяць після нашого весілля.

«Ніколь купила нам Бейлі, тому що сказала, що мені потрібно попрактикуватися в ролі батька, перш ніж у нас з’являться власні діти.

Октавіан і Бейлі насолоджуються чудовим сонячним днем.
Октавіан і Бейлі насолоджуються чудовим сонячним днем. (С) Октавіан Балінт

«На жаль, у нас ніколи не було можливості завести дітей, але відсутність нашого пухнастого малюка була б для мене надто важким випробуванням у цей скрутний час.

«Словами неможливо описати той біль, який я відчуваю через втрату кохання всього мого життя, але те, що Бейлі зі мною, допомагає трохи пом’якшити моє серце.

«У Бейлі найсміливіша і найвеселіша особистість, і неможливо не посміхнутися в її присутності, а це саме та енергія, яка мені потрібна зараз.

«Будь-яку допомогу, яку ви могли б надати, буде високо оцінено».

Користувачі соціальних мереж були вбиті горем, дізнавшись про трагічну історію.

Пітер Аллен сказав: «Мій дорогий Октавіане, це лише невелике повідомлення, щоб ти знав, що моє серце розривається за тебе, мій друже. Сподіваюся, ти скоро повернеш Бейлі додому.

Колетт Гек сказала: «Я знаю, що Бейлі піде з тобою додому! У тобі так багато кохання та підтримки.

“Схоже, у Бейлі така ж мужність, як у Ніколь”.

Трейсі Епплбі сказала: «Жаль про вашу втрату, моя люба, давайте заберемо Бейлі додому з вами, тоді, сподіваюся, ви знайдете спокій».

Крістіан Лабіб сказав: «Мені шкода чути ці жахливі новини, я думаю про тебе та твою родину. Сподіваюся, ти повернеш її до Браму!

Виступаючи сьогодні, Октавіан сказав: «Я створив GoFundMe, тому що хотів повернути нашого собаку до Великобританії. Ніколь (моя дружина) купила її в березні, як нашого першого домашнього вихованця.

«План полягав у тому, щоб я переїхав до Мічигана до кінця цього або початку наступного року, залежно від моїх іспитів. Я працюю лікарем у Великій Британії, але мені потрібні іспити, щоб мати можливість працювати в США.

«Вона була частиною кінної дивізії округу Клер і патрулювала окружний ярмарок, коли потрапила в аварію, впала з коня та отримала серйозну черепно-мозкову травму. За чотири дні вона померла.

Октавіан та Ніколь.
Октавіан та Ніколь.

«Тепер я перекладаю все назад до Великобританії, тому що не маю права залишатися в США понад 90 днів.

«Я повернуся сьогодні, але організувати Бейлі виявилося складніше.

«Жоден авіаперевізник не візьме її в салон, тому що вона не службова собака, і вони більше не дозволяють брати з собою свійських тварин для емоційної підтримки.

«Крім того, можливість перевезення домашніх тварин не розглядається, оскільки більшість авіакомпаній не мають персоналу для догляду за домашніми тваринами під час рейсів через пандемію.

«Отже, єдиним варіантом був спеціалізований транспорт для домашніх тварин, але це виявилося надто дорого, після весілля, і оскільки я не працював з червня, бо взяв відпустку на весілля та один із іспитів.

«Сім’я була тут після аварії. Мама та тато прилетіли тиждень тому, і її родина дуже підтримує, друзі тут теж добрі.

— Я ще не мав часу для себе, враховуючи все, що відбувається. Повертаючись додому, я також маю гарну підтримку, тому, сподіваюся, це зведе до мінімуму ймовірність серйозного збою.

«Вона звичайний пудель, вона дуже розумна! Їй все ще потрібно трохи дресирування, тому що іноді вона надто розумна і робить дурниці, але вона найкраща собака, яка колись була у нас з Ніколь».