ДВІ Единбурзькі стоматологічні клініки стали останніми, хто приєднався до мережі провідної стоматологічної групи країни.

Клайд Манро уклав угоду з одруженими стоматологами Дунканом Сендлендом та Сюзанною Сітон про придбання їх клінік Colinton Dental та Riccarton Dental після майже двох десятиліть керівництва ними.

Фірма, що базується в Глазго, візьме на себе кермо управління бізнесом і адміністративним обслуговуванням більш ніж 13 000 пацієнтів; тоді як Дункан і Сюзанна, обом 52 роки, продовжать працювати в клініках, концентруючись на тому, що вони люблять робити найбільше, доглядаючи за пацієнтами.

З пацієнтами, які приїжджають навіть з Кінгуссі в практику Колінтона, і з центром у Ріккартоні, який обслуговує велику групу студентів та співробітників Університету Херіот-Ватт; Дункан, Сюзанна та їх 11 співробітників запевнили своїх пацієнтів, що обидві клініки продовжуватимуть працювати у звичайному режимі.

Дункан Сендленд і Сюзанна Сітон

Дункан сказав: «Минулого місяця ми відфільтрували наші нові ролі та зосередилися виключно на тому, що нам подобається робити, — на роботі стоматологів. Це принесло Сюзанні і мені велику радість.

Не секрет, що пандемія викликала великий стрес у стоматологічному секторі, а Brexit ускладнив набір кваліфікованих працівників. Всі співробітники обох практик ретельно працювали, щоб вижити, і здавалося, що це був наступний природний крок для бізнесу.

“Клайд Манро запропонував те, що хотіли Сюзанна і я, ми також отримали хороші відгуки від колег у цьому секторі, які обрали Клайда Манро”.

Дункан приєднався до стоматологічної практики Колінтона в 1994 році як молодший спеціаліст, а в 2003 році за ним пішла його дружина Сюзанна.

У 2006 році Дункан і Сюзанна вирішили купити практику у засновників Роббі Річардса та Тома Вішарта.

Звідти дует взяв на себе стоматологічну практику Riccarton, в якій зараз 60% пацієнтів навчаються в Університеті Херіот-Ватт. Під їх керівництвом практика зросла з однієї операції на неповний робочий день до трьох операцій на повний робочий день, кульмінацією яких став переїзд до нового приміщення. .

Історія Health News Scotland про стоматологічну групу Clyde Munro, що набуває двох нових практик
Колектив стоматологічної практики Колінтон

Дункан і Сюзанна вважають, що пацієнти побачать покращення на високому рівні обслуговування, яке вони отримують зараз.

Дункан додав: «Ми очікуємо, що повсякденне ведення бізнесу практично не зміниться. Клайд Манро, швидше за все, покращить бізнес-функції та системи, щоб полегшити життя персоналу.

«Сюзанна і я, як і раніше, будемо там, як і інші співробітники, і насправді це має покращити бізнес загалом.

«Для нас, стоматологів, членство у групі дає багато переваг, і я думаю, що для пацієнтів це створить найкраще середовище».

Це сталося після того, як Клайд Манро минулого місяця оголосив, що його лікування перевищило 500 тисяч пацієнтів. Нині у ньому 70 практик, понад 200 стоматологів та 500 співробітників.

Запустивши в 2015 році лише сім клінік, приблизно кожен 11 шотландець тепер є пацієнтом у його мережі.

Кірсті Дейс, директор з розвитку Clyde Munro, сказала: «З Дунканом та Сюзанною було неймовірно легко працювати, і ми раді, що вони залишаються, щоб зосередитися на своїй пристрасті до стоматології.

Ми хочемо, щоб незалежні практики процвітали з мінімальним впливом на діяльність будинку, коли вони приєднуються до групи, і як Colinton Dental Observe, так і Riccarton Dental Observe не є винятком.

«Ми сподіваємося на продуктивні відносини з Дунканом, Сюзанною та всіма, хто бере участь у тренуваннях».

Практики, які приєднуються до групи, отримують допомогу у бізнес-функціях, включаючи управління персоналом, обліковими записами, маркетингом, дотриманням нормативних вимог та управлінням об’єктами, що позбавляє багатьох стоматологів від виснажливих та відволікаючих адміністративних обов’язків.

Для отримання додаткової інформації про Клайда Манро, будь ласка, відвідайте: https://clydemunrodental.com/