Будівництво житлового комплексу SCOTS має розпочатися у вересні, що стане початком першого етапу будівництва.

Будівництво нової екологічно безпечної спільноти в Сент-Ендрюсі слідує за отриманням дозволу Ради Файфу.

Сент-Ендрюс-Уест прагне забезпечити новий міський розвиток у рамках довгострокових зобов’язань перед містом та спільнотою.

Багатомільйонні інвестиції також служать для створення робочих місць як у місті, так і за його межами.

Сент-Ендрюс-Уест приділятиме велику увагу сталому розвитку, і через нього пройде зелений центральний коридор.

Ці цікаві пропозиції є частиною ширшого генерального плану Сент-Ендрюс-Уест, схваленого Радою Файфу у червні 2019 року.

Загальна забудова зрештою включатиме до 900 нових будинків, а також землі для університетів, підприємств та робочих місць.

Спроектований архітекторами Studio LBA, роботи розпочинаються на Фазі 1 — перших 38 із 96 квартир, включаючи поєднання таунхаусів, двоквартирних будинків, квартир та мезонетів.

Особлива увага була приділена стійкості, яка, як повідомляється, лежить у самому серці дизайну.

Це включає теплові насоси з повітряним джерелом, біорізноманіття ландшафтів і спрямоване на зниження споживання енергії за рахунок високого рівня ізоляції та повітронепроникності.

Загальні вулиці, виділені велосипедні доріжки та з’єднання з ширшими мережами громадського транспорту будуть спрямовані на заохочення до стійких подорожей.

Крім того, центральний зелений коридор та активний маршрут руху, що проходять через територію, покликані поєднати райони та забезпечити безпечний соціальний простір для мешканців.

Дизайн був розроблений на основі ретельних досліджень, аналізу та розуміння ширшого контексту Сент-Ендрюса.

Headon S1 St Andrews West, розробники St Andrews West, об’єднують два сімейні підприємства з чітким баченням реалізації цього першого етапу.

S1 Developments та сім’я Тіг стоять за багатьма житловими комплексами, насамперед у районі Единбурга.

Джо Хедон, директор Headon S1 St Andrews West, сказав: «Ми раді розпочати роботу в Сент-Ендрюс-Уест у вересні, розпочавши здачу перших нових будинків, а також транспортних зв’язків та зелених насаджень.

«Поєднання двох сімейних підприємств із завидною репутацією щодо якості реалізованих проектів — це нарешті втілити в реальність наше бачення цього сучасного району, яке розвивалося протягом багатьох років.

«Цей перший етап спрямований на створення зразкового нового міського розвитку, який міцно укорінився в багатій історії міста і заснований на принципах сталого розвитку.

«Незважаючи на сучасний дизайн, ми усвідомлюємо очевидну делікатність розміщення нової забудови у такому історичному місті та доклали значних зусиль, щоб спроектувати її відповідним чином.

«Ми з нетерпінням чекаємо на можливість розкрити більш докладну інформацію про першу фазу будинків найближчим часом».