Збільшення кількості робочих місць після завершення ремонту на об’єкті в Уддінгстоні вартістю 4 млн фунтів стерлінгів

БІЛЬШЕ 40 робочих місць було створено після капітального ремонту одного з найбільших виробників харчових інгредієнтів у Шотландії, і до кінця року обсяг виробництва має перевищити допандемічний рівень.

Завод Macphie у Танночсайді вперше відновив повномасштабне виробництво з того часу, як у середині 2020 року він об’єднав усі операції у своїй штаб-квартирі в Гленберві неподалік Стонхейвена у відповідь на примусове закриття багатьох підприємств своїх клієнтів.

За минулий період завод у Північному Ланаркширі був повністю розібраний перед ремонтом та зміною планування вартістю 4 мільйони фунтів стерлінгів, які тепер дозволять додати нові лінії у найближчі місяці в рамках основних планів зростання бізнесу.

Енді Степлі, головний виконавчий директор Macphie, сказав: «Це наша найбільша інвестиційна програма в Tannochside з тих пір, як ми придбали ділянку в 2000 році, і це демонстрація нашої довгострокової прихильності до регіону.

«Об’єкт знаходиться на передовому рівні і дозволяє нам забезпечувати якість, що сяє».

На об’єкті площею 25 000 кв. футів в основному будуть проводитися заморожені включення для морозива для постачання багатонаціональним брендам морозива.

Інвестиції в обладнання, у тому числі сучасні виробничі лінії та обладнання для кінцевої упаковки, дозволять компанії конкурувати та укладати нові контракти на ринку морозива та заморожених десертів. Ремонт здійснювався компанією Atom (TPM) Ltd та здійснювався компанією Marshall Development.

Енді додав: «Ці інвестиції дозволили нам створити та заповнити 40 нових робочих місць у тій частині країни, де кілька заводів закрилися назавжди.

«Це теж лише початок. Ми очікуємо швидкого зростання виробництва протягом наступних 12 місяців, і це дозволить нам продовжувати створювати нові робочі місця на різних посадах».

Macphie — всесвітньо відомий виробник інгредієнтів, заснований у 1928 році, і зараз на його трьох підприємствах працює понад 250 осіб.

Фірма виросла з ремісничої пекарні у постачальника інгредієнтів вартістю понад 60 мільйонів фунтів стерлінгів, що постачає продукти для світових брендів продуктів харчування, відомі підприємства та сектор оптової торгівлі.

Його бачення полягає в тому, щоб бути надійним партнером для брендів продуктів харчування по всьому світу, перетворюючи ідеї та креативність на практичні рішення. Це, а також його «просто розумний» слоган відбивають прагнення компанії полегшити життя кухарям та пекарям.

Стійкий розвиток був ключовим елементом сімейної фірми у четвертому поколінні. Це було одне з перших підприємств Шотландії, яке отримало статус B Corp у 2015 році, успішно продемонструвавши незмінно високий рівень соціальних та екологічних показників.

Щоб дізнатися більше про Macphie, відвідайте https://www.macphie.com/

Щоб зареєструвати свій інтерес до можливостей працевлаштування в Tannochside, відвідайте: http://www.macphie.com/careers