Клієнт JET2 стверджує, що тепер він повинен перевіряти кожен туалет на наявність щурів після того, як нібито виявив двох готельних номерів, які снували в туалеті.

Енді Вокер стверджує, що минулого місяця одному з щурів вдалося вистрибнути з миски і побігати його кімнатою в чотиризірковому готелі Suncity в Олюденізі, Туреччина.

Шокуюче відео показує, як промоклий щур звивається у воді на дні унітазу в готелі, намагаючись вибратися зі слизької поверхні.

Енді стверджує, що другий щур спочатку був у туалеті, але зумів вибратися, перш ніж бігати по готельному номеру.

32-річний чоловік з Харрогейта, Північний Йоркшир, виклав 1980 фунтів стерлінгів за поїздку системою «все включено» зі своїм партнером і сказав, що їх понизили до одномісного номера після того, як вони вимагали змінити номер.

Вони також стверджують, що були настільки обурені цим відкриттям, що не могли нічого їсти в готелі.

І з того часу вони перевіряють під кожною кришкою унітазу наявність гризунів, побоюючись, що вони можуть знову зіткнутися з ними віч-на-віч.

Виступаючи сьогодні, Енді сказав: «Ми почали розпаковувати речі, і я пішов у туалет, підняв сидіння унітазу, і два щури спробували вистрибнути.

«Одна пройшла успішно, одна так і залишилася у туалеті.

«Я подзвонив на ресепшн, щоб поскаржитися, і, на мій подив, вони сказали: «Так, у нас є щури, ми можемо вирішити проблему вранці».

«Моя дружина розплакалася і стала на ліжко, уникаючи щурів.

«Я пішов на стійку реєстрації та зажадав, щоб вони перемістили нашу кімнату, зрештою вони це зробили, але тепер це була кімната з односпальним ліжком.

Готель Suncity в Олюденізі, Туреччина.

«Стіни були тонкими, як папір, тому щоночі ми могли чути сусідній клуб.

Jet2 ще не відповів на мої скарги, які я зробив у той час.

«Я отримав звичайний електронний лист, у якому говорилося, що розгляд подібних скарг займає 30 днів. Пройшло вже шість тижнів, а вибачень досі немає.

«Ми не їли в готелі, тому харчування за системою «все включено» було марнуванням часу.

«Ми намагалися триматися подалі від готелю якнайдовше.

«Мені досі доводиться перевіряти ще раз кожен туалет після того випадку.

«Ми безперечно більше не будемо використовувати Jet2».

Виступаючи сьогодні (середа), представник Jet2 сказав: «Ми хотіли б вибачитися перед паном Уокером та його сім’єю за цей окремий інцидент, і того ж дня їх перевели до іншої кімнати.

«Інших скарг такого роду ми не мали, і готель продовжує отримувати відмінні відгуки на Tripadvisor».