Керівництво галузі SCOTS, компанія Scotland Meals & Drink, оголосило про призначення нового старшого керівника.

Ієн Бакстер, колишній топ-менеджер в індустрії віскі, було оголошено новим генеральним директором.

Ієн має більш ніж 15-річний досвід роботи з шотландським віскі у компаніях Glenmorangie, Inver Home, Worldwide Beverage та Ian Macleod Distillers.

Промислова організація сподівається, що Іен принесе глибоке розуміння шотландської індустрії продуктів харчування та напоїв із нової точки зору.

Ієн Бакстер має більш ніж 15-річний досвід роботи в індустрії шотландського віскі.

Іен розпочне роботу в понеділок, 31 жовтня, а Джон Девідсон, який наразі є заступником генерального директора та директором зі стратегії, виконуватиме обов’язки доти.

Крім своїх посад у цьому секторі, Іен обіймав керівні посади з управління змінами у житлових асоціаціях та керівному посту у залізничній галузі.

Ієн змінить Джеймса Уізерса, який у травні цього року оголосив про свій відхід після 11 років перебування біля керма організації.

Люсінда Брюс-Гардайн, засновник Genius Meals та голова Scotland Meals & Drink, сказала: «Після ретельного пошуку під керівництвом Carlyle Іен виявився ідеальним кандидатом на те, щоб вивести Scotland Meals & Drink до наступного розділу організації.

«Досвід Іена у проведенні змін у різних галузях буде безцінним, оскільки ми стикаємося із суворими макроекономічними реаліями, з якими стикається наша та будь-яка інша галузь економіки.

«У своїй кар’єрі віскі Ієн відстоював національний напій Шотландії в усьому світі та допоможе нам реалізувати наші амбіції щодо просування Шотландії у всьому світі як країни їжі та напоїв».

Виступаючи сьогодні, Ієн Бакстер сказав: «Я радий приєднатися до Scotland Meals & Drink у цей динамічний час у нашій національній історії їжі та напоїв.

«Звичайно, ми зіткнемося з внутрішніми та глобальними викликами; над останню економічні та екологічні перешкоди, які не можна недооцінювати.

«Однак завдяки завидній силі нашого національного бренду продуктів харчування та напоїв, заснованому на ентузіазмі та прихильності всіх, хто працює в цьому секторі, я впевнений, що Шотландія має хороші можливості для швидкого зростання.

«Я радий працювати з чудовою командою, з нашими членами, нашими галузевими партнерами та урядом Шотландії, щоб гарантувати, що ми повною мірою скористаємося можливостями, які відкриваються попереду».

Компанія Scotland Meals & Drink, до якої входять понад 400 компаній, є голосом індустрії з оборотом 15 мільярдів фунтів стерлінгів.

Scotland Meals & Drink — це унікальне партнерство між промисловістю, дослідницькими організаціями та урядом для створення програм підтримки світового рівня, вирішення проблем, що виникають, та забезпечення найкращих умов для процвітання підприємств з виробництва продуктів харчування та напоїв будь-якого розміру.