Місцева компанія SCOTS оголосила про призначення сертифікованих геодезистів агентом з продажу своєї компанії, що давно зарекомендувала себе.

DM Corridor буде торговим агентом компанії Isle of Mull Silver & Goldsmiths, яка давно зарекомендувала себе і торгує з Тоберморі, Малл.

Власники, Філіп Кемпбелл та його дружина Шіона, сказали: «Ми успішно торгуємо більше 25 років, але з наближенням виходу на пенсію я думаю, що з деяким небажанням настав час передати те, чого ми досягли, новому поколінню. ”

Підприємство, яке спеціалізується на шотландських ювелірних виробах та різних вишуканих виробах із місцевих матеріалів, включаючи мармур Iona та граніт Ross of Mull, продає в основному відвідувачам Тоберморі, хоча місцевий ринок також стабільний.

Isle of Mull Silver & Goldsmiths займається торгівлею понад 25 років.

Маргарет Мітчелл з DM Corridor, яка відповідає за маркетинговий процес, сказала: «Живописне портове місто Тоберморі відоме своїми барвистими розписними будинками, а з території відкривається чудовий панорамний вид на море.

«Місцеве населення Малла становить близько 3000 осіб, але це сильно доповнюється великою притокою туристів цілий рік, але особливо в літні місяці.

«Цей бізнес виводиться на ринок у результаті виходу на пенсію.

«Містер і місіс Кемпбелл володіють та керують бізнесом, який добре відомий у цьому районі, і останніми роками його клієнти подорожували на великі відстані.

«У продаж включені всі пристрої та фурнітура, пов’язані з бізнесом, і це ідеальна можливість для тих, хто виходить на ринок.

«Приймаються пропозиції на суму понад 180 000 фунтів стерлінгів за нерухомість, пристрої та фурнітуру».

«Перегляд строго за попереднім записом, домовитися можна, зв’язавшись зі мною за тел. [email protected]».