Компанія SCOTS, що займається керуванням відходами, запустила нове рішення для моніторингу та автоматизації у режимі реального часу.

Компанія по поводженню з відходами буріння TWMA запустила своє нове рішення XLink, призначене для забезпечення операторів нафтогазової галузі підвищеною автоматизацією, глибшим розумінням та моніторингом даних у режимі реального часу.

Все це спрямоване на підвищення ефективності їхньої системи обробки бурового шламу на буровому майданчику.

XLink – це нова модернізація апаратної та програмної системи, яка забезпечує як скорочення POB за рахунок автоматизації офшорних робіт, так і дозволяє клієнтам у режимі реального часу контролювати операції з відходами буріння з будь-якої точки світу.

Гарет Іннес каже, що компанія “рада” вивести нову технологію на ринок. (C) Стрічка новин ЗМІ

Система пов’язує моніторинг обсягу бурового шламу та кондиціювання матеріалу, все це об’єднано через платформу даних, що забезпечує можливість моніторингу в режимі реального часу.

Після успішного розгортання у Великій Британії та Норвегії хмарна система, яку можна інтегрувати в будь-який існуючий об’єкт TWMA, що працює на суші або в морі, все частіше стає основним компонентом глобальної пропозиції рішень TWMA.

В основі системи лежить автоматизація XLink CST, унікальна запатентована система змішування повітря, яка модернізується в резервуарі для зберігання та перекачування шламу (CST), кондиціонуючи буровий шлам без необхідності ручного втручання, що знижує вимоги до POB.

Система XLink дозволяє повністю контролювати процес поводження з буровими відходами з однієї центральної точки на бурові.

Радарні датчики рівня, встановлені в CST, дозволяють відстежувати обсяги резервуарів та відображати їх у режимі реального часу через безпечний онлайн-портал TWMA, до якого клієнти можуть отримати доступ із будь-якої точки світу.

Гарет Іннес, головний інженер та комерційний директор TWMA, сказав: «Після успішного розгортання нашої нової технології моніторингу в реальному часі XLink у першій половині року ми раді представити цю інноваційну технологію на наш глобальний ринок.

«XLink — чудовий приклад того, як ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами для розробки, виробництва та надання рішень, які вирішують їх найнагальніші проблеми.

“Дозволяючи клієнтам віддалено контролювати свої операції, ми надаємо їм інформацію в режимі реального часу про продуктивність їх операцій, а також оптимізуємо ефективність їхніх проектів”.

Пропонуючи переваги сталого розвитку, система XLink у поєднанні з рішенням TWMA RotoMill® для обробки бурового майданчика дозволяє дистанційно відстежувати обсяг шламу та подальший моніторинг стану свердловини.

За рахунок переробки бурового шламу у джерела це рішення усуває необхідність транспортування відходів буріння на берег, усуваючи всі логістичні та супутні витрати.

Було доведено, що це знижує викиди вуглецю на 50%, значно знижує витрати та підвищує безпеку.