Стартап SCOTS сьогодні представив нову платформу аудіокниг для британського ринку з метою подальшого залучення дітей.

Новий безекранний програвач аудіокниг Voxblock з Единбурга для британського ринку з місією запалити любов дітей до історій та книг у простому, цікавому та тактильному новому форматі.

Новий програвач Voxblock, створений парою Ребеккою Лундгрен і Томом Вільямсом, дозволяє дітям брати улюблений блок з книжкової полиці, вставляти його і слухати історію, не відволікаючись на підключення до Wi-Fi, екрани або паролі.

Молодий бізнес підписав контракти з британськими видавництвами, такими як Harper Collins, Hachette та Scholastic.

Voxblock був заснований парою Ребеккою Лундгрен та Томом Вільямсом. (C) Фотоагентство Maverick

Натхненні потребами сучасних сімей у простому, безпечному та портативному способі доступу дітей до книг та оповідань, пара дійшла висновку, що їхня дочка любить слухати дитячі аудіокниги Ребеки на старому касетному плеєрі.

Після двох років розробки, коли дизайн та виробництво здійснюються в Шотландії, Voxblock перетворив цю основну ідею на платформу для сучасної епохи.

Дизайн Voxblock і проста функціональність означають, що ним можуть користуватися діти від раннього віку і старше, допомагаючи їм відкрити незалежну любов до книг – без необхідності для батьків підключатися або входити в систему.

А враховуючи, що світовий ринок аудіокниг, як очікується, зростатиме на 25% на рік (Deloitte 2020), а найшвидше зростання відзначається у дитячому сегменті, бізнес отримав повсюдно позитивні відгуки з боку видавничого сектору.

Після успішного м’якого запуску партнерства в рамках Единбурзького міжнародного книжкового фестивалю в серпні цього року Voxblock тепер можна купити в онлайн-магазині компанії, і розробляються плани максимально використати різдвяний сезон подарунків цього року.

Співзасновник Ребекка, яка очолює команду із шести осіб зі свого офісу в центрі Единбурга, каже, що реалії сімейного життя та стрес, пов’язаний з екранним часом, а також пристрасть до читання в дитинстві спонукали пару перетворити свою ідею на процвітаючий бізнес.

Вона сказала: «Спостереження за нашою власною дочкою, яка слухає і любить мої старі касети зі збірками оповідань, було одкровенням, і ми запитали себе, чому вона переходить на ці касети через екран?

«Ми зрозуміли, що простота формату дозволила їй більше поринути в історію, не відволікаючись і не відчуваючи стресу, пов’язаного із підключенням та перебуванням на екрані.

“Проблема? Вона хотіла більше історій. Так народилася ідея Voxblock.

«І тепер ми дуже пишаємося тим, що представляємо результати дворічного творчого проектування, планування та розвитку партнерства із деякими блискучими видавцями по всій країні.

«Voxblock відкриває для дітей світ дивовижних історій у захоплюючому та доступному форматі.

«Подібно до того, як у світі зростає популярність вінілових платівок чи плівкових камер, є щось дуже просте, інтуїтивно зрозуміле і глибоко приємне в тому, щоб взяти в руки книгу.

«А для дітей Voxblock пропонує це у форматі аудіокниги, який їм сподобається.

“Наші маленькі сюжетні блоки стоять на книжковій полиці, їх можна збирати, насолоджуватися і ділитися ними, а наш плеєр ідеально підходить для сімейного відпочинку, подорожей або просто відпочинку в тихому куточку”.